Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Aralık '11

 
Kategori
Mizah
Okunma Sayısı
169
 

İnsanlık ölmüş be!

İnsanlık ölmüş be!
 

İki zıplayan göz ve oyuncak hamurdan doğmuştur


Sayın okuyucular 545’inci ihbar da boşuna çıktı. Bu haber milletin canını iyice sıktı. Şimdi bütün ülkede bu cinayet konuşuluyor. Elbette konuşulur. Kimse bu güne kadar böyle vahşi bir cinayet görmedi. Hiçbir forum sitesi katili bulana 100.000 lira ve bir ay palandökende tatil vermedi...

Yalnız biz veriyoruz; yeter ki bu canavar ruhlu canavar bulunsun istiyoruz. Bilindiği gibi bundan 2 hafta önce Taksim-Beyazıt belediye otobüsünde ayakta kalan 67yaşında ki Raziye Panikatak isimli bir kadın “ Yazıklar olsun İNSANLIK ÖLMÜŞ BE!...”  demesi ile bu cinayet gün ışığına çıkmış fakat, katil bulunamamıştı.

Günlerdir sürdürülen yoğun çalışmalar, ne yazık ki bir sonuca ulaşamıyordu. Fakat kolluk kuvvetleri katilin tipini yavaş yavaş tespit etmeye başladılar.  Buna göre katilin orta boylu esmer, içine ezik, çember gözlüklü Anadolu yakasında oturması kuvvetle muhtemel pısırık etrafındaki insanlar tarafından pek sevilmeyen bir tip olduğu söyleniyor.

Bir takım yetkililer de, katilin takım elbise giyebileceğini saygın bir meslekte tesadüfen bulunabileceğini belirtiyorlar... Bu arada sitemizden 100.000 TL yi kapmak ve bir ay tatil yapmak isteyenler gün geçtikçe çoğalmaktadır. Katil adayları her gün birbirlerini temizlemekte ve eşkâli bildirilen katile benzettiklerini toz etmektedirler. Dün akşam geç vakitlerde yine bir katil adayı site yöneticimiz tarafından pirinç gibi ayıklanmıştır.

Baskıya girdiğimiz sırada aldığımız bir habere göre sitemizdeki en yaşlı üyemize yine çakma bir ad ile mail atan bir şahıs. “Sen iyi insansın ihtiyar dur sana bir kopya vereyim... insanlığı kim öldürdü diye boşuna aramayın. Katil benim ve bu akşamda aranıza başka bir çakma isimle katıldım ve istediğim gibi dolaşıyorum. Verilen eşkâl yanlıştır ben insan değil bir hayaletim. Sıkıysa yakalayın! Demiştir.

Şahsen ben buna OOOhAAAA diyorum. Pes yani! :))

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 438
Toplam yorum
: 1049
Toplam mesaj
: 121
Ort. okunma sayısı
: 810
Kayıt tarihi
: 07.01.07
 
 

Milliyet Blog’a hangi vesile ile kayıt olduğumu doğrusu hatırlamıyorum!  Bende birçoğunuz gibi ya..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster