Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Nisan '09

 
Kategori
Ben Bildiriyorum
Okunma Sayısı
597
 

İnsanlıktan istifa ediyorum

İnsanlıktan istifa ediyorum
 

YORUMSUZ !


VAKİT GAZETESİNDEN MÜSLÜMÜNLIĞA ÇİRKİN SALDIRI!

İnsanlığım yorum yapmaya izin vermedi!

Vakit'ten inanılmaz saldırı!
Vakit Gazetesi, kanser tedavisi gören Türkan Saylan'a çirkin bir saldırıda bulundu.
Saldırgan yorum ve haberleriyle tepki çeken Vakit Gazetesi kanser tedavisi gören Türkan Saylan'la ilgili çirkin bir yazıya yer verdi. "Hayatını örtü düşmanlığına adadı" diyen Vakit, kemoterapi gördüğü için saçları dökülen Saylan'a bel altından vurdu:
Gazete birinci sayfadan verdiği başka bir haberinde de Türkan Saylan için “Söverken turp gibiydi” ifadelerini kullanarak çirkin saldırılarını sürdürdü. Haberde, “Sabih Kanadoğlu’na ‘Cumhuriyet Ödülü’ veren ve turp gibi sağlıklı görünen ÇYDD Başkanı Türkan Saylan Ergenekon’un 12. Dalgası sebebiyle televizyonlara ağır hasta görüntüsü vermişti” ifadeleri kullanıldı.

İŞTE GAZETENİN HABERİ

Dine söverken turp gibiydi!
Ergenekon'un 12. dalgası sebebiyle önceki gün evine baskın yapılan ve aramada birçok eşyasına el konulan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Başkanı Türkan Saylan, televizyonlara ağır hasta görüntüsü vermiş ve üstünü battaniyeyle kapatmıştı.

GENELKURMAY VE MİT RAPORU: SAYLAN'IN DERNEĞİ MİSYONERLİK YAPIYOR

Üsame KARAKIŞ'ın haberi...

Doğan grubuna bağlı malum medya da olayı abartmış, Saylan'ı mağdur ve mazlum gibi göstermeye çalışmıştı.
Oysa Saylan, daha geçtiğimiz Cuma günü Nişantaşı Işık Lisesi'nde derneğinin ödül töreninde yine Ergenekon kapsamında evi aranan Sabih Kanadoğlu'na ‘Cumhuriyet Ödülü' vermişti. Saylan, bu gecede ön plandaydı. İçkili yapılan resepsiyonda viskiler, rakılar su gibi akıtıldı. Saylan, yaklaşık dört saat süren ödül töreni sırasında tüm organizasyonla yakından ilgilenmişti. Saylan, Işık Lisesi'nde düzenlenen programda, resepsiyonun ardından ödül töreninde yarım saat kadar bir konuşma yapmış, burada İslam'a karşı ağza alınmayacak sözler sarf etmişti.

Saylan, yaklaşık 4 saat süren programı sonuna kadar takip etmişti.

OSMANLI'YA VE DİNE HAKARET ETMİŞTİ

Türkan Saylan, geçtiğimiz Cumartesi günü ÇYDD'nin düzenlediği programda, Osmanlı toplumuna, "Padişahın ayağını öpen, eteğini öpen insanların oluşturduğu bir topluluk" diyerek hakarette bulunmuştu. Saylan, "Tanrı'nın yaptığı yasalara değil, insanların yaptığı değişken yasalara tabiyiz. Bütün bunları içselleştirmiş savcılara, avukatlara gerek duyuyoruz” demişti."

Lütfen aynı Gazetede yarın aşağıdaki bu haberin hangi sayfada yayınlandığına bakınız. Yorum olacak mı? Takdiri ilahi mi?

Türkiye’deki işsiz sayısı, ocak 2009 döneminde, bir önceki yılın aynı dönemine göre 1 milyon 59 bin kişi artarak, 3 milyon 650 bin kişi oldu.
İşsizlik oranı ise 3, 9 puanlık artışla yüzde 15, 5 seviyesinde gerçekleşti. Bu dönemde istihdam edilenlerin sayısı ise bir önceki yıla kıyasla 75 bin kişi artışla 19 milyon 873 bin kişiye yükseldi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 221
Toplam yorum
: 1772
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1823
Kayıt tarihi
: 27.09.06
 
 

Evli bir kız çocuğu babasıyım. Yüksekokul mezunuyum. Bir kamu kurumunda çalışıyorum.16.03.2017 ta..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster