Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Haziran '21

 
Kategori
Teknoloji
Okunma Sayısı
31
 

Instagram Hikayeye Link Ekleme

Instagram Hikaye Bağlantıları Detaylar
 
Instagram hikaye bağlantıları,Instagram takipçilerini ödeme yapan müşterilere dönüştürmek için inanılmaz derecede değerli bir araçtır. Aynı zamanda hikaye bağlantıları kullanıcıları 'biyografideki bağlantı'ya bakmaya yönlendirmek yerine basit bir kaydırma hareketi ile onları web sitenize yönlendirmenizi sağlar. Bu, markanızın web sitesine, en son blog yayınınıza, indirimli bir ürüne ve hatta bir ücretsiz ürüne Instagram trafiğini yönlendirmede son derece faydalıdır.
 
 
Instagram Hikaye Bağlantılarını Kimler Kullanabilir?
 
Şimdi, Instagram yukarı kaydırma özelliğinin tek dezavantajı, doğrulanmış hesaplarla veya 10.000'den fazla takipçisi olan işletme hesaplarıyla sınırlı olmasıdır. Henüz tam olarak takipçi sayısında 10.000 de değilseniz, bu kılavuza göz atmanızı öneririz.
 
Bu nedenle, bu özelliğe sahip olacak kadar şanslıysanız, bu harika özelliği nasıl kullanacağınızı öğrenmek için birkaç dakikanızı ayırmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bununla birlikte, 10K olmasanız bile, bu özelliği kullanmaya devam edebilmeniz için sizi bazı kullanışlı geçici çözümlerle ele aldık - bu yüzden okumaya devam edin!
 
 
Hikayenize Instagram Yukarı Kaydırma Bağlantıları Nasıl Eklenir?
 
Peki, Instagram hikaye bağlantılarını nasıl eklersiniz? Aşağıdaki hızlı adımlarla direk öğrenebilirsiniz.
 
Instagram hikayenizi başlatmak için kamera simgesine dokunun
Zincir kilidi simgesine tıklayın
Instagram hikayenize bir harekete geçirici mesaj ekleyin
Hikayenize geri dönün ve gönderin!
 
 
Instagram hikayesi Yukarı Kaydırma 1.Adım
 
Instagram hikayenizi başlatmak için kamera simgesine dokunun. Ana Instagram akışınızda, Instagram hikayenizi başlatmak için sol üst kısımdaki kamera simgesine dokunun. Bu, Hikayeler kelimesinin hemen üstünde bulunur. Kamera simgesini açtıktan sonra oradan fotoğraf, video veya Boomerang çekme seçeneğiniz var.
 
Ayrıca yukarı kaydırıp kitaplığınıza erişebilir ve son 24 saat içinde çekilmiş herhangi bir fotoğraf veya videoyu yayınlayabilirsiniz (veya zaten 24 saat geçmişse, kamera rulonuzun en üstüne geri koymak için görüntünün ekran görüntüsünü alın! )
 
 
Instagram hikayesi Yukarı Kaydırma 2.Adım
 
Zincir kilidi simgesine tıklayın. Bağlantı ekleyebileceğiniz zincir simgesinin yalnızca doğrulanmış bir hesabınız varsa veya 10.000'den fazla takipçisi olan bir işletme profiliniz varsa görüneceğini unutmayın . Zincir simgesine dokunduğunuzda, URL'nizi girebileceğiniz yeni bir pencere açılır. Bağlantınızı başarıyla girdikten sonra bitti veya yeşil onay işaretine dokunduğunuzdan emin olun. Bağlantı tıklamalarınızı izlemek istiyorsanız, istatistiklerinizi izlemek için  herhangi bir izlenebilir URL biçimini!) kullanmanızı öneririz. Bu işlem tamamlandığında, oluşturduğunuz hikayeye geri yönlendirileceksiniz ve artık zincir simgesi görünecektir.
 
 
Instagram Hikayesi Yukarı Kaydırma 3.Adım
 
 Instagram hikaye bağlantınız için bir harekete geçirici mesaj ekleyin. "Hikayenizi ekleyin" simgesine dokunmadan önce, önce hikayenizi düzenlediğinizden ve bir harekete geçirici mesaj ekleyin. Bir fotoğrafa tıklanabilir bir bağlantı eklediyseniz, bir sonraki hikaye görünmeden önce bir saniye ekranda görünecektir, bu nedenle izleyicilerinize bağlantıya tıklamak için yukarı kaydırmalarını hatırlattığınızdan emin olun.
 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 13
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 186
Kayıt tarihi
: 14.08.17
 
 

1999 yılında İstanbul'da doğdum. İlköğretim ve Lise hayatımı'da İstanbul'da tamamladım. Uzun zamand..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster