Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

06 Nisan '11

 
Kategori
İnternet
Okunma Sayısı
943
 

İnternetten alınan ürünlerde arıza desteği

İnternetten alınan ürünlerde arıza desteği
 

hepsiburada.com


Hepsiburada.com'dan geçen yıllar içerisinde birçok alışveriş yaptım. hiçbirisinde sorun çıkmamıştı, ancak 3 ay kadar önce, bir yıl kadar zaman önce almış olduğum HTC marka cep telefonunda sorun çıktı. 

Sorun, telefonun şarjı dolu bile olsa değişik zamanlarda kendi kendine kapanmasıydı.
Bu sorunu hepsiburada.com'a bildirdim ve benden ürünü kendilerine yollamamı istediler. Ben de yolladım ve telefon bir ay kadar sonra üzerinde yapıldı notuyla geldi. 

Ancak telefonun arızasının giderilmemiş olduğunu gördüm ve hemen bir iki gün içerisinde hepsiburada.com'a tekrar yazdım ve sorunun giderilmemiş olduğunu ve tekrar yollamak istediğimi bildirdim. Bunun üzerine bana, http://www.teleservice.com.tr/ ile iletişim kurmamı bildirdiler. Bunun üzerine ben de http://www.teleservice.com.tr/ ile iletişim kurarak telefonu yolladım. Ancak, telefon birkaç gün sonra geldi ve üzerindeki not bu ürünü yapamadıklarını söylüyordu. 

Hepsiburada.com'a yazarak bana bildirdikleri http://www.teleservice.com.tr'nin ürünü yapamadıklarını ve tamir için tekrar yollamak istediğimi belirttim. Bana verdikleri yanıt http://www.teleservice.com.tr/ adresi ile iletişim kurmamı istemeleri oldu! 

http://www.teleservice.com.tr/ ile geçen süreci, aldığım telefon modelini yapamadıklarını belirtip hepsiburada.com ile tekrar iletişim kurdum. Bana verdikleri yanıt yine http://www.teleservice.com.tr/ adresi ile iletişim kurmamı istemeleri oldu! Anlamıyorum, gönderdiğimiz mesajları okumadan mı yanıtlıyorlar? 

Bu bana ders oldu. Bir daha elektronik ürün alırken, gidip en yakındaki elektronik mağazadan satın alacağım. İnternetten alırken belki üç beş kuruş daha ucuz ama, iş teknik desteğe ve ilgiye gelince o daha ucuza almanın verdiği mutluluk yerini hayal kırıklığına ve bıkkınlığa bırakıyor. 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 10
Toplam yorum
: 7
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 3503
Kayıt tarihi
: 27.11.07
 
 

Herkese Merhaba, Ben lisans yetmez deyip okumaya devam eden, akademik kariyer yapmakta olan, deneyi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster