Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

27 Haziran '07

 
Kategori
Mizah
Okunma Sayısı
1398
 

İntihar ettim....

Bundan tam olarak 6 yıl önceydi. İntihar ettim. Maalesef onda bile başarılı olamadım ama. Size intiharımı ve sonrasında olanları anlatayım....

Yeni bir işe girmiştim. Meslekte ikinci profesyonel yılım. Profesyonel diyorum, çünkü stajyer olarak dünyanın yerinde çalışmıştım ücretsiz .. Niyeyse ...O zaman anlamlı gelmişti ama şimdi pek anlamlı gelmiyor. "Ne kadar ekmek, o kadar köfte" zihniyetine girdim herhalde.

Aman neyse konuyu dağıtmayayım şimdi...

Kendimi gösterecem yaa deli gibi çalışıyorum. "Kızım senin canın ne? Git evine!" diyen de yok sağolsunlar. Böyleceeeeeee, 40 gün sabah 8, akşam 7 - 8 hatta 9 olarak ve de günde 2 saat gidiş 2 saat geliş yolda vakit geçirerek çok yoğun bir kırk gün geçirdim.

Eh sonunda bana da izin verdiler. Ben de akşamdan dedim ki; "Bir uyku hapı alayım". 40 günün acısını çıkarıp rahatttt rahatttt uyurum!!! İşte derler ya "Dünyadaki delieri orakla biçsen gene de bitiremezsin!!!" Ha haaa....Yengemde de varmış ilaç. "Ama bu çok ağır bir şey, sen bunun yarısını al" dedi bana. Uyku vakti gelince içtim hapı, küt yattımm.

Ben hayatımda hiç sigara içmedim içkiyi de toplasan on kere ya içmişimdir ya içmemişimdir. Bünye böyle şeylere pek alışık değil yani. İlaç ta çok ağır.

Sabah altıda istifra ederek (istifa değil istifra istifra istifra)uyandım. Kendimi tuvalete bile atamadım. Tuvalete vardığımda orda şak diye yere düştüm kendimden geçmişim. Ama sarhoş gibiyim, yani olanları görüyor müdahale edemiyorum. Bilinçli bir sarhoşluk hali yanii.

Neyse zavallı annem babam geldi. Beni acile kaldırdılar. Fakat ben resmen sarhoşum ağzımdan çıkanı kulağım duymuyor. Babam "Bunun üstünü değiştir dedi" anneme. Kadıncağız nasıl yapsın. Böyle gitsin dedi. Zaten korkmuş. Neyse geldikkkk. " Hayır hayır! Ben yürürümmmmm" diyorum. Böylece o sarhoş halimle acile girdim. Ama üstümde mavi ipek pijamalar altımda da siyah yılan derisi ayakkabılar :) Pijama partisi varmış ta ben özel olarak hazırlanmışım gibi ha haaaaa :) Bücürük halimle bir de her şeye müdahale ediyorum :) Tam bir rezillik. Babam "Sustur şunuuuuuu !!!!" dedi ve kaçtı gitti.

İşte muayene odasına girdik annem yanımda. Onun başörtüsü ve benim sarhoş halim oldukça bir tezat halindeyiz :)

"Doktor bey hoşgeldiniz!" diyorum !!! Evim ya benim :) Adam da yazık sabahın altısı gülümsedi "Hoşbulduk!" dedi "Neyimiz var bir bakalım" Fakat işin kötüsü doktor genç. Orda adama bir sürü gereksiz laf anlattım. Bi evlenme teklif etmediğim kaldı.

Annem beni cimcikleyip duruyor "Allah seni kahretsin! Susss.....Susss!" diye. Bir yandan da sarhoş halimle onu savuşturmaya çalışıyorum. Kardeşim, öyle bir ilaç içmişim ki en güçlüsüymüş. Zaten onu ben de biliyordum da bu kadar dokunacağını hesab etmemiştim. Adamdan bir de azar yedik tabii. "Sağlam adam niye ilaç içiyorsunuz!!!" diye. En son doktor -adam kendini kasmaktan çatlayacaktı. Hemşireler kıkır kıkır. Sabah sabah eğlence çıkmış tabii- bişeyim olmadığını ama bünyemin ilacın etkisini hafif atlatamadığını söyledi ve "Size bir serum verelim sonra gidebilirsiniz" dedi.

Beni öbür odaya aldılar. Allah ım 10 yaşında çocuk gibi ışıklarla oynuyorum :) Annem artık ipin ucunu bıraktı. Yalvarıyor kadın. Ben ışıkları kısıyorum açıyorum... "BURASI KARANLIK GİBİ: HEMŞİRE HANIMMMMMM !!!!!" diye bağırıyorum. Herkes gülüyor ! Serumu taktılar doktor geldi. "İyi misiniz ?" dedi. Ben adama ne cevap verdim " Doktor şu yandan da bir serum taksanız şöyle beni Jeniffer Lopez e benzetecek bir şey !" . Adamın kaçtığı cümle oldu. Bir daha doktoru gören olmadı.

Tabii ben kancayı hemşirelere taktım. "ÜŞÜYORUMMMMMM !!!" diye bağırıyorum. Battaniye gelince "OTURUN OTURUNNN HEPİNİZ! SİZE HAYATIMI ANLATICAM!!" diye hastanenin altını sütüne getirdim. Sabahın eğlencesi çıktı millete. Bir ara da seruma kafayı taktım. Kafayı kaldırdım koluma bakıyorum. Zor yatırdılar.

Eve gelince bu sefer de halsizlik çöktü. Parmağımı bile oynatamıyorum. 1, 5 saat isterik teyzeler gibi "AYYYYYY, AYYYYYYYYY" diye inledikten sonra...... Cin gibi oldum hiç bir şeyim kalmadı. Artık sadece REZİL bir insandım.

İntihar ettim sandı herkes :) Ne komikti yaaaa.

Anlatamadım ki kimseye!! İntihar edecek olsam kendimi asarım, ilaç içince çok acı çekiliyor dedim inanmadılar.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 23
Toplam yorum
: 30
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 1894
Kayıt tarihi
: 17.09.06
 
 

1979 Hamburg doğumlu. İstanbullu ama artık orda yaşamıyor. Okumayı kitapları hep sevse de bu özelliğ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster