Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Bulut AbLa'nın Kaleminden :)

http://blog.milliyet.com.tr/handanca

11 Temmuz '11

 
Kategori
Aşk - Evlilik
Okunma Sayısı
257
 

İntihar senaryosu

Radyo Günlerim 

Bugünkü radyo programımda aldatılmaktan bahsettik. Birkaç dinleyicim sanki ruh halimi anlıyor gibi teselli mailleri göndermişti bana. Ne olursa olsun aşk güzel bir duygu ve bazen fedakârlık yapmalıyız onu yaşatabilmek için.(kendi kendime sordum neden hep fedakar tarafta duruyorsun ki ) 

Sıradaki mailim Almanya dan geldi sevgili semih ülkesini çok özlediğini söylüyor ve itiraf ediyor oda aldatılmış. İş için gittiği Almanya seyahati uzayınca semihin eşi namı değer ismi lazım olmayan yaratık onu aldatmış. Eve sürpriz yapmak üzere dönünce kendisi bir sürprizle karşılaşmış.3.sayfa haberlerine çıkmaktan korktuğu için 1 yıl boyunca psikolojik tedavi gördüğünü söylüyor. Şimdi ne yaptığını sorarsanız bol bol seyahat edip, o kötü günleri sanki bir kitaptan okuyormuş gibi baktığını söylüyor. 

 

"Sevgili dinleyicim Semih, dilerim bir gün gerçek aşkı bulursun. Seni gerçekten sevseydi bunu yapmazdı diye düşünüyorum. Gönlünü ferah tut! Hata sende değil seni sevdim diyende!" Ne komik değil mi, bunları söyleyen yaklaşık bir aydır aldatıldığını bildiği eşiyle aynı evde saklambaç oynayan kadındı. Yani ben. 

Kendime itiraf edemediğim bu kelimeleri nasıl olurda başkasına söyleyebiliyordum bilmiyorum. Ama kolay olmuyor. İçiniz kan ağlarken bile başınıza hiçbir şey gelmemiş gibi bütün gece o insanlarla dertleşmek. İnanın bazen kendimden şüphe ediyorum. İyi olduğuma inanmış gibi yapıyorum ya en zoru da bu doğrusu. Aslında hiç iyi değilim iyileşir miyim bilmiyorum. İyileşecek gibi de değilim ki. Bu bir hastalık değil bu derin üzüntü bir yapışkan gibi tüm cıvıklığıyla yüreğimde. Allak bullak olmuş kafam ve intihar yolları arayan bu bozuk psikolojimle hala oyun oynuyorum. "Bu gece ne yaptığıma inanmayacaksınız. Evin çatısına çıkıp kendi suikastımı planladım. Önce çatıdan atlasam mı diye düşündüm. Sonra kıyamadım tatlı canıma, biraz sulu bir şekilde apartmanın anteniyle vedalaşarak geri döndüm...." Sizce? aldatıldığını bilerek yaşamak mı zor yoksa uzun süredir aldandığını bilerek mi? 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 30
Toplam yorum
: 16
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 474
Kayıt tarihi
: 11.07.11
 
 

Bankacılık mezunu olmama rağmen müzik ve edebiyattan asla kopamayan, monoton bir dünyanın kapılarını..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster