Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Kasım '09

 
Kategori
Basın Yayın / Medya
Okunma Sayısı
617
 

İntikam duygusu

İntikam duygusu
 

Google`dan aldim


23 ekimde iki blog yazdım ve yayınlanması için gerekli işlemleri tamamladım. Bir tanesi birkaç saat sonra kendini gösterdi, diğerinden ise şu ana kadar haber almış değilim. Bu yazıdan sonra gelecek cevabı tahmin ediyorum. Yayınlanması için gerekli işlemleri tamamlamamışsınız. Hayır efendim bir kaç kere kontrol ettim. Diğer yazının resmini, sistemin küçültmemi istemesinden sonra küçülterek her girişimde, resmi büyük bularak küçültmemi istedi. Üçüncu kez resmi küçülttükten sonra hala aynı uyarıyı görünce tekrar denemede bulunmadım, ama o yazı resim ile birlikte yayınlandi. Demekki resmi kontrol eden sistemde sorun var. Eğer yazının yayınlanması için gerekli işlemleri yapmadığımi iddia etmeye devam ediyorsanız yazıyı tekrar gönderiyorum.

Milliyet gazetesi genel yayın müdürü koltuğuna oturan Tayfun Devecioğlu`na yeni görevinde başarılar dilerim. Umarım okurun kendisine ulaşma yolunu açık tutar. Daha önceki genel yayın yönetmenine ulaşma şansımız olmadı. Halbuki şimdi o kişiye ulaşmak o kadar kolayki, buna şimdilik ihtiyaç yok. Gazetecilerin başkalarını eleştirme hakları olduğu kadar, okurlarında gazetecileri eleştirme hakları vardır. Yapılan eleştirileri hazmedemeyenler, yaşamları boyunca sindirim sorunları yaşarlar. Kişiler bulundukları mevki nedeni ile meşgul olabilirler. Bu duruma tabiki saygı gösteriyorum, genel yayın yönetmenleri, okurla iletişimi sağlayacak yardımcısını seçerken, önyargısız, olaylara daha objektif yaklaşan, hoşgörü sahibi birini seçmesi en isabetli karar olacaktır.

Gazetenin, okur sayısını bir adet dahi olsa artırması büyük başarıdır. Gazetenin 25 yıllık okurunu gazeteden soğutmak en büyük başarısızlıktır.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 377
Toplam yorum
: 181
Toplam mesaj
: 57
Ort. okunma sayısı
: 682
Kayıt tarihi
: 05.08.06
 
 

Türkiye'yi ve Türk insanını çok seviyorum. Dünyada bütün canlıların yaşam hakkı olduğuna inanıyorum...

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster