Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

26 Mart '12

 
Kategori
e-Ticaret
Okunma Sayısı
2865
 

İş garantili e-ticaret uzmanlığı eğitimi başlıyor!

İş garantili e-ticaret uzmanlığı eğitimi başlıyor!
 

e-ticaret


Önceki yazılarımda internetin ne denli güçlü bir platform olduğundan bahsetmiştim. Bunu basit bir örnekle pekiştireyim. Örneğin, Türkçe yayınlar yapacağınız bir blog veya site açtınız. Ulaşabileceğiniz kitle ülkemizde bilgisayar kullananların % 80 'i kadardır. Eğer İngilizce içerikli bir blog veya site açabilirseniz dünyanın diğer ucundaki ülkelere bile ulaşabilirsiniz.

İnternet gün geçtikçe gücünü arttırmaya devam ediyor. Yakında tablet gazeteler çıkacak. Yeni çıkan tüm telefonlarda vurgulanan internete girmenin kolaylığıdır. Hayatımızda önemli bir yeri var internetin. Bir çok proje internet üzerinden yapılıyor. Alışverişler internet üzerinden yapılmaya başlandı ve internet üzerinden alışveriş de gün geçtikçe artıyor. Durum bu iken internetten faydalanmamak olmaz.

"Bilginet Bilişim Teknolojileri ve Doğuş Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Proje Ortaklığında gerçekleştirilen “E-ticaret Uzmanlığı Sertifika Programı -2¨ 09 NİSAN 2012' de Doğuş Üniversitesi’ nde yeniden başlıyor. İlk Programda 50 Girişimci öğrencisi ile başarılı bir eğitim süreci geçiren program, büyük ilgi görmeye devam ediyor."

"Çok hızlı gelişen E- Ticaret Sektöründeki, yetişmiş personel açığının giderilmesi ve bu alanda yatırım yapacak yeni girişimcilerin bilinçlendirilmesini amaçlayan proje ETİCAD (Elektronik Ticaret Siteleri ve İşletmecileri Derneği) tarafından da destekleniyor.

Haftada 3 gün ve 8 Hafta Sürecek olan eğitimler toplamda 72 saat olarak planlandı. 11 HAZİRAN 2012' de bitirilmesi öngörülen eğitim programı sonucunda başarılı olan kursiyerler, Doğuş Üniversitesi tarafından verilecek “E-ticaret Yönetmeni ” sertifikasının sahibi olacaklar."

Kurs ücreti sponsor desteği ile 1800 Türk Lirası. Elbette biraz tuzlu gelebilir. Ancak kurs mezunlarına iş garanti olunca aslında iyi bir tercih olarak değerlendirebilirsiniz.

Not: Tırnak içine aldığım yazılar alıntıdır.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 77
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1851
Kayıt tarihi
: 23.01.12
 
 

Kendimi anlatmayı pek sevmem. Çünkü insanın kendinden bahsetmesi siyasetçi olmak ya da siyaset ko..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster