Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Kasım '17

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
276
 

IŞİD Artıklarını Hangi Hapishane Alır ki

IŞİD Artıklarını Hangi Hapishane Alır ki
 

ABD’nin PYD ile birlikte IŞİD’li teröristleri Rakka’dan gizlice çıkarmaya çalışması büyük tepkiye neden oldu.

Çözüm sürecinde PKK’ya silah bırak denildi, PKK’lılar hapse mi atıldı? Ben de isterim ki bu katil sürüleri hak ettikleri cezayı görsün. Ama örgütler arık ordu gibi, yani hapse atamıyorsunuz. Ya etkisiz hale getiriyor,  teslim alıp veya anlaşma yapıp bir taraflara yolluyorsunuz. 50 bin IŞİD ‘liyi hangi hapishane alır ki.

Bu olayın ardından çeşitli iddialar gündeme geldi. Yani IŞİD’i ABD’nin (CIA’nin) kurdurduğu şimdi de koruduğu falan… Bu ciddi bir suçlama, kanıtlamanız gerekiyor, ABD bizim düşündüğümüz nedenle böyle yapmış olabilir.

Demek daha düne kadar kanlı bıçaklı olan PYD, IŞİD’in kurtarılmasına yardım etti. Hem de 300 Kürt’ü yatırıp infaz eden IŞİD’in! Yani PYD terör örgütü bile olsa can düşmanına yardım eder mi? Yoksa can düşmanı değil bunlar anlaşık mı? Yalancıktan mı savaşıyorlar?

50 bin IŞİD militanını Türkiye ele geçirse ne yapacaktı?

Savaş sırasında bu hain örgüt yok edilecekti, edilemedi 50 bin kişiyi de öldüremezsin ki. Yapacak bir şey yok, bunlar bir şekilde tasfiye olacak.

Elbette ABD ile ilgili iddialar doğruysa burada yazdıklarımız geçerli olmaz.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Merhaba Kerim Bey...Biraz önce bir bloğunuza yaptığım yorumda IŞİD'lilerin çoğunun hapishane kaçkını olduğunu ifade etmiştim. Fırat'ın batısında bu işler başladığında da yazdığım bir blogda da bunun böyle olduğunu belirtmiştim...Bu iş bitince, çoğu sakal tıraşı olup kılık değiştirecekler ve bire yolcu ya da turist gibi bölgeyi terk edecekler...ABD sayesinde de bunu kolaylıkla yapacaklardır...Selamlar.

cdenizkent 
 16.11.2017 8:26
Cevap :
"Bu iş bitince, çoğu sakal tıraşı olup kılık değiştirecekler ve bire yolcu ya da turist gibi bölgeyi terk edecekler." Yani! Ceza verilmeli falan diyorlar ya hadi verin!  16.11.2017 15:52
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 6235
Toplam yorum
: 15267
Toplam mesaj
: 283
Ort. okunma sayısı
: 635
Kayıt tarihi
: 21.09.08
 
 

Sadece sayfalarda kalan yazılar şaheser olsalar bile önemsiz ve anlamsızdır. İnsanlara ulaşan ve ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster