Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

25 Mayıs '18

 
Kategori
Estetik / Güzellik
 

Işıldayan Bir Cilt ile Yaz Aylarını Karşılayalım

Işıldayan Bir Cilt ile Yaz Aylarını Karşılayalım
 

Yaz aylarının yaklaşması, tatil planlarının da yapılmasını hızlandırdı. Haliyle sahilde ve kumsalda kendimizi genç ve ışıltılı görünmek istemekteyiz. 

Çünkü Kışın kuruyan cilt için yeterli bir nemlendirme yapılmamışsa, çizgiler daha da belirgin hale gelmektedir.

Bu doğrultuda, cildimizin ışıltılı, dinamik ve daha genç hissettirecek olan h-100 aşısı, içeriğindeki hyaluronik asit, mannitol, peptid, büyüme faktörleri, vitaminler ve aminoasitler ile zengin bir vitamin kokteylli desteklenerek yaz aylarının canlılığını cildinize yansıtacak.

Tüm bu içerik etkileri ile derinin nem miktarı artar. Kırışıklıkların belirginliği azalır. Hücrelerin yenilenme süreçleri hızlanır. Derinin çevresel olumsuz faktörlere karşı direnci gelişir. Deri sıkılaşır, elastikiyet ve tonusu artar. Sonuç olarak daha diri, genç, ışıltılı ve gergin bir cilde sahip olunmaktadır.

H-100 aşısı erişkin yaşlardan itibaren her yaş aralığında uygulanabilmektedir. Genç yaşlarda yaşlanma karşıtı bir rol üstlenirken, daha ileri yaşlarda uygulandığında daha genç ve sağlıklı bir görünüm sağlamaktadır.

Yüz, boyun, dekolte bölgesi ve eller gibi tüm bölgelere uygulama yapılabilir, Uygulama sıklığı ve seans aralıkları derideki probleme, yaşa ve kişisel özelliklere göre değişir. Genç ciltlerde, bir kürlük uygulamada 2-3 hafta aralıklarla 2 seans uygulanırken; orta yaşlı ciltlerde 2 hafta aralıklarla 2-3 seans uygulanmaktadır.

Yaz tatilinizin hazırlıklarını yaparken, cildinize de gerekli bakımı ihmal etmeyi unutmayalım.

Op.Dr. Gökhan Haytoğlu
Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı
www.gokhanhaytoglu.com

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!