Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Haziran '16

 
Kategori
Alışveriş - Moda
Okunma Sayısı
112
 

İspanya'da marka zirvemiz başarıyla yapıldı..

İspanya'da marka zirvemiz başarıyla yapıldı..
 

İspanya’nın Mallorca adası deyince aklımıza hep o güzelim incileri gelir. Adanın Başkenti Palma Mallorca’da denizin mavisini, turkuvazın en canlısını ve doğayla muhteşem birlikteliğinin adeta dans ettiği sanki cennetten bir köşede olmanın mutluluğunu bu güzel adada yaşıyoruz.

İspanya’ya ait balear adalarının (palma de mallorca, palma de minorca ve ibiza) en büyük adasıdır. bellver kalesi, görkemli katedralleri ve lonja adındaki İspanya’nın tüm tarihi yapılarının minyaturlerinin bulunduğu marketi, inci fabrikaları, yel değirmenleri ve yeraltı mağaralarıyla ünlü keşfettikçe keşfetmek istediğiniz bir yer…

Ünlü Polonyalı piyanist ve besteci. Frederic Chopin’in doğduğu yer. Piyano edebiyatının büyük şairi Chopin, erken romantik dönemde Paris sanat yaşamının gözdesi olan bir Polonyalıdır.

***

Dünya Markalar Zirvesi / Ankara, İspanya çalıştayı,  Dünya Markalar Derneği Başkan Yardımcısı Belgin Turan tarafından İspanya’da gerçekleştirildi. Onur Konuğumuz; dünyaca ünlü manken Clarissa Wellenbrink ile Sherpa Markasının sahibi Gamze Karslıgil ile birlikte yapılan görüşmelerde Zirve’nin önemi belirtildi. Kasımda Ankara’da yapılacak Zirve’nin, Onursal Başkanlığını, Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Prof. Dr. Burhan Kuzu tarafından yapılacak olup; Savunma Sanayi, Enerji ve Sağlık Turizmi konularında Dünya Devleri Ankara’da hazır bulunacaklar. Dünya Markalar Derneği Başkan’ı Umut Çınar yapılacak olan Ankara’daki Zirveye birçok Ülke ve Ulusal Markanın önem verdiğini ve yurt dışı Çalıştayları ile Ülkemizin bu alandaki tanıtımlarının yapıldığını özellikle belirtti. Zirve görüşmelerinde Wellenbrink, Kasım ayında Ankara’da yapılacak olan zirveye katılabileceğini ve aynı zamanda Almanya’dan üst düzey yetkilileri de davet edebileceğini açıkladı. Zirve Eş Başkan’ı Sera Öner 14 Ülkede yapılacak Çalıştay ile Ülke tanıtımına büyük destek sağlayacaklarını ve Ülkemizin birçok alanda Liderlik yapacak olmasının hazzını yaşadıklarını belirttiler.

Clarissa Wellenbrink; markalaşmak demek özel olmak demek kendini özel hissetmek demek diyor tutkusu ise, oyunculuk, şarkı söylemek, gitarım ve ben diyen güzel manken müzik, drama ve dans sanatının aşığı…

Şimdiye kadar bir çok ünlü marka ile çalışmış.

Markalarda ürünleri geliştirme, standartlaştırma gibi çalışmaları vardır. Bir model marka olarak kendisine nasıl yatırımlar yapıyor. Diye sorduğumuzda; maddi olarak imkânlarını iyi değerlendirip yatırım yapmalı, ismini korumalı, reklam ve özellikle sosyal medya ile ve çeşitli etkinlikler yaparak ve sürekli aktif ve dinç kalarak bunu gerçekleştirebilir.  

Başarının ve mutluluğun sırrını ise bakın nasıl tanımlıyor; sabahları gözümü açıp işime mutlu gitmek, aileme zaman ayırmak, aşkta olsa, arkadaşta olsa benim için yanımda olmaları çok önemli.

Böylesine rahat ve sakin olması stres ile baş etmesini ise; kalbindeki cennet Mayorka benim sırrım bu diyor ve gülüyoruz denizin masmavi derinliklerine bakarak… Yeni model olmak isteyenlere önerileri; Her şeyden önemlisi beslenmelerine dikkat etmeliler, insanlarla iletişimi güzel tutmak gerekli Kendine bakman lazım ve mutlu olman lazım gerisi gelir.

Hayat felsefesi yaşamını belirliyor. Hayata pozitif bakmak bütün hayat sırrım bu diyor.

Kendisiyle barışık, ne yaptığını bilen, ne oldum demeden çalışan üreten genç ve güzel bir yürek, cennet gibi bir ada ve güzel dostlara teşekkür ediyoruz. Başka neler mümkün..

e-mail:belginturan@gmail.com

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 434
Toplam yorum
: 65
Toplam mesaj
: 24
Ort. okunma sayısı
: 497
Kayıt tarihi
: 04.02.09
 
 

Lisansını Anadolu Üniversitesi/ İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi/ Sosyoloji Bölümlerinde “O..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster