Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

20 Aralık '17

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
1422
 

İsrail'in Korkulu Rüyası, Filistinli Cesur Kız

İsrail'in Korkulu Rüyası, Filistinli Cesur Kız
 

Dünya onu "İsrail askerine yumruk atan Filistinli küçük kız" olarak tanıdı.

Küçücük cüssesiyle karşısındaki büyük şeytanın küçük kardeşi İsrail askerlerinin üzerine yürüyen, onlara kimi zaman tekme, kimi zaman yumruk atan o Filistinli kız Ahed et-Temim'di.

Abisini gözaltından kurtarmak için küçük şeytan İsrail askerlerine yumruk atmıştı.

Cesur tavrı nedeniyle İstanbul'da "Hanzala Cesaret Ödülü’ne”  layık görüldü.

O küçük kız büyüdü ve 16 yaşında genç bir kız oldu. Dün küçükkız  şeytan İsrail askerleri tarafından gözaltına alındı.  İsrail Askerine Yumruk Atan Filistinli Küçük Kız Büyüdü!

Büyük şeytan ABD in küçük kardeşi İsrail askerleri, daha önce cesur tavrı nedeniyle İstanbul'da "Hanzala Cesaret Ödülü"ne layık görülen 16 yaşındaki Ahed et-Temimi'yi gözaltına aldı. 

Filistin Halk Direniş Komiteleri'nden aktivist Hilmi et-Temimi, küçük şeytan İsrail askerlerinin bu sabah Ahed et-Temimi'nin Ramallah kentinde ailesiyle yaşadığı eve baskın düzenlediğini ve evi aradıktan sonra Ahed'i gözaltına aldığını söyledi.

Küçük kız Ahed et-Temimi'nin nereye götürüldüğü bilinmiyor

 " Filistinli cesur kız olarak bilinen Ahed, 2012 yılında ağabeyi gözaltına alındığında İsrail askerlerine karşı gösterdiği tavır nedeniyle İstanbul'da "Hanzala Cesaret Ödülü"ne layık görülmüştü.

Ödülünü almak için sahneye davet edilen Ahed, bir soru üzerine, "İsrail askerlerine sağ elimle yumruğumu gösterdim. Filistin'i özgürleştireceğimi düşündüm" diye konuşmuştu. 

Büyük şeytan ABD küçük devletlerin içişlerine karışmakla yetinmiyor. İran ve Suudi Arabistan’ı karşı karşıya getiriyor. Yoksul Yemen’i kurban olarak gösteriyor.

Büyük şeytan ABD hiçbir zaman terör örgütlerini yok etmek için gerçek manada bir girişimde bulunmamıştır.

Uçakları ile havada gösteriş yapmıştır. Silah satışında ise birinciliği kimseye kaptırmamıştır.

Haktan, hukuktan nasibini almayan büyük şeytan ABD Küçük kardeşi şeytan İsrail’e Ortadoğu’da fesatlık yapma ve huzuru bozma görevini yapması için bütün gücüyle destek veriyor.

Daha öncede yazdık, zenginlik sarhoşu olan Donald Trump sadece dünyanın huzurunu bozmak için siyasete soyundu.

Elinden gelen bütün haksızlıkları, çirkinlikleri sergiliyor. Siyasetten, ülke yönetiminden, devletlerarası ilişkilerden hiçbir şey anlamıyor.

Sözde devlet İsrail ise bu küçük kızı bir tehlike görüyor ve onu gözaltına almakla devlet olduğunu gösteriyor.  

Ey şeytanlar! Yüce Allah Küçük kız Ahed et-Temimi'nin hak ve hukuk hesabını sizden soracaktır. 

İnsanlıktan nasibini almamış, vicdan ve merhametten uzak kalmış büyük ve küçük şeytanlar yazıklar olsun size. 

Kıymetli okurlarımıza saygılar sunuyorum.

Mehmet BURAKGAZİ / MERSİN

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Haksızlığa karşı durmak elbette anlamlı ama bir sonuca ulaşır mı dersen onu bilemiyorum işte.

Kerim Korkut 
 25.12.2017 17:39
Cevap :
Kıymetli Kerim Korkut; Böyle şeytana karşı küçük kızın yumruğu da önemli. Baksanıza takip etmişler küçük kız büyümüş bu kez gözaltına almışlar.Sonuca ulaşmaz, Şeytan lanetlendi, İsrail'de lanetlenmiş.Onlar kendilerini dünyadaki bütün insanlardan üstün tutarlar.Bu konuda ayet mevcut.Saygılar sunuyorum. Uçak Adana'ya, Tren Mersin merkezine bizim mahalleye kadar gelir.Gözlerim yolda, geçenler" Burakgazi kimi bekliyorsun derlerse derdimin devası,düşüncelerimin ortağı, milliyet blog'un önemli yazarı Korkut kardeşimi bekliyorum" derim.Al sana Kırkpınar meydanında yağdanlık tan akan yağlı yorum.))))   25.12.2017 22:58
 

Cesaret ve azim birlikte hareket ederse başarı ile sonuçlanır bu kesin. Beş yıl sonra bu kızın göz altına alınması İsrail'in ileriyi görme yetisini ifade ediyor ama merak edilen şu anda bugün genç kız olmuş o küçük kızın durumu, selamlar gönderiyorum kardeşime, ve dua ediyorum Allah ülkemizi ve masum insanlarımızı korusun...

Yurdagül Alkan 
 23.12.2017 10:20
Cevap :
Kıymetli Yurdagül Alkan,İsrail gittikçe şiddete başvurarak dünya ülkeleri gözünde yalnız kalıyor ancak Şeytan ABD onun arkasında duvar gibi duruyor.İsrail Filistinli bir bebekten dahi çekiniyor ve bidayette İsrail askerine yumruğunu gösteren küçük kızı yıllar sonra gözetim altına aldılar.Filistinli cesaretli küçük kız büyüdü artık o İsrail'in korkulu rüyası oldu.Saygılarımı sunuyorum. Bacıma ve onun kıymetli evlatlarınıza sağlık ve mutluluk diliyorum.   23.12.2017 20:34
 

Sayın Burakgazi Değerli Dostum! Büyük şeytan ABD ve Küçük Şeytan Filistin ne kadar tuzak kurarlarsa kursunlar Filistinli küçük kızları yıldıramazlar Allah küçük kızı korusun.Selam sevgi ve saygılar sağlıklı mutlu günler.NAHİDE ÇELEBİ

NAHİDE ÇELEBİ 
 21.12.2017 8:11
Cevap :
Kıymetli Nahide Çelebi: Filistinli küçük kız büyüdü Şeytan İsrail o günkü kinini yine gösterdi ve onu gözaltına aldılar.Filistin ne yapsın sadece onların sapanları var. Sapanlar kuşlar içindir silahlı şeytanlar için ne yapabilir.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.  22.12.2017 16:31
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 608
Toplam yorum
: 7071
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 2084
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster