Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

18 Mayıs '16

 
Kategori
Aşk - Evlilik
Okunma Sayısı
82
 

Issız Adam'a

Issız Adam'a
 

Bağdatı gözüm kapalı bulabilirdim, Seni sıkmsıkı sarıp koklayabilirdim de... Bazen insan kendini tam olarak anlatamıyor, Medcezirlerini, dönemeçlerini, ne istediğini ve nereye varmak istediğini de...Ben sana kendimi anlatamadım mı? Ya da sen bana ne istediğini nereye varmak istediğini veremedin mi?

Hayatıma 6 ay önce girdin 30 kasım 2015 ilginç ve tesadüfi bir şekilde... Karşılaşmamız nedensiz değildi biliyorum... Senden de öğreneceğim yeni birşey var herşeyde olduğu gibi... Bundan sonrası için olabilecekleri düşündüğümde ise dört bir yanımı belirsizlikler ve korkular sarıyor...sezinlediğim birsey varki bunca belirsizlik içinde ben bu hisleri herkese hissedemem ve paylaşamam. Veee bu yüzden senin için olan o minik kalp atışlarım benim için çok değerli ve özel... Her ne olursa olsun aramızda her neyi yaşayamıyorsak olalım benim içimde derinde hissettiğim bu duygu çok değerli. İsterdim ki içini hislerini bilmek ve sendeki beni sezinleyebilmek. Duygu haritası diye bir tanımlama nasıl olur bilemiyorum ama ama duygu haritasının her çizgisini özümsemek isterdim. Emin olmak isterdim senden gözlerim kapalı sana arkamı dönebilmeyi çok isterdim. Yoksa beni sana iten duyduğum güven değil de duyamadığım güven mi? Biz olalım isterdim seninle ve büyükkk kocaman bir hikayem daha olsun isterdim. İnsan kaç böyle hikaye sığdırabilir ki hayatının tamamına 1 ,2 , 3 ? Yeni bir hikaye her gün sayfa sayfa yazdığım. Farklı bir telaş bu bendeki farklı bir savaş...İçimde uyanan o güzel hissi kaybetmeme ve bozulmasına izin vermeme telaşı.

İlerleyen günler neyi getirir bilemem ama ben seni şimdiden benimsemişken hal böyle olunca üzülmüyor değilim... Sana olan bu his çok kıymetli ve ben herkese bunu hissedemem kaç yılda olur bu bana sahi...Benim için çok zor yakalanan bu duygu sana neden oldu bunu sorgulamadım bile var çünkü bir nedeni ama ben henüz bilmiyorum...İçemediğimiz kahveler, İzleyemediğimiz filmler, tartışamadığımız kavgalar için üzgünümm. Belki de seni degerli kılan henüz değerini yitirmene izin vermemem..  Yazar mıyım acaba daha yine sana dair satırlar, Farklı bir telaş, farklı bir savaş bu...

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 15
Toplam yorum
: 8
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 472
Kayıt tarihi
: 25.03.10
 
 

Adım Çiler 1983 Doğumluyum Kocaeli' de yaşıyorum. Önleyici Rehberlik alanında yüksek Lisans eğiti..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster