Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

21 Ağustos '14

 
Kategori
Sivil Toplum Kuruluşları
Okunma Sayısı
58
 

İstanbul 7 nolu şube başkanından, Samsun Büro Memur-Sen'e ziyaret

İstanbul 7 nolu şube başkanından, Samsun Büro Memur-Sen'e ziyaret
 

İstanbul 7 Nolu Şube Başkanı Murat CANTÜRK, Samsun Büro Memur-Sen Şube Başkanı Mustafa KARABİBER, Yönetim Kurulu Üyeleri Hacı Şahin, Osman ÇIRAK’ı;  Samsun Sağlık –Sen Şube Başkanı İlhan ÖKSÜZ, Memur-Sen Mali Sekreteri Hasan GENÇBAY ve Eğitim Bir-Sen Teşkilatlandırma Sekreteri Mustafa ÇELEBİ’nin katılımı İle Sendika binasında ziyaret etti.
 
Karabiber, Türkiye’nin ve Samsun’un Genel yetkili sendikasında aynı amaçlar ve hedefler doğrultusunda Hak mücadelesi vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. İstanbul 7 Nolu Şube Başkanı Murat CANTÜRK beyin ziyareti bizleri mutlu etti. Şubelerimiz ve üyelerimizin durumları hakkında bilgi alışverişinde bulunduk, Samsun Sendikal olarak diğer iller ile sürekli istişare durumunda, Bölge toplantılarının yapıldığı il durumunda, Yönetim Kurulu olarak bunun bilincinde ve farkındayız. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada örnek sendikacılık anlayışı sergilemeye devam edeceğiz.dedi
 
Cantürk, Samsun Büro Memur-Sen ve Yönetimine misafirperverliği için teşekkür ederim. Aynı amaç ve hedefler için toplandığımız Büro-Memur-Sen çatısı altında sendikacılık hizmetini yerine getiriyoruz. Üyelerimizin hak ve menfaatleri için yönetim kurullarımız ile birlikte geceli gündüzlü çalışmalar yapmaktayız. Samsun şube Başkanımız ve yönetim kurulu üyeleri ile istişarelerde bulunduk, sendikamızın hizmetlerini artırma noktasında her türlü fedakarlığı yapıyoruz. dedi. 
 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 105
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 111
Kayıt tarihi
: 27.11.12
 
 

Samsun Valiliği, İlkadım Kaymakamlığı, Samsun İntermet Kurulu, Türkiye Bilişim Derneği Samsun Şub..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster