Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Mart '13

 
Kategori
Ben Bildiriyorum
Okunma Sayısı
98
 

İstanbul’da bir akılı İlçe Emniyet binası

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, 25 Mart 2013 Pazartesi gününden itibaren, Rüzgarlıbahçe’de inşası tamamlanan yeni “ akıllı” binasında hizmet verecek

Beykoz Belediyesi yanında bulunan İSKİ binasındaki yerinden, Rüzgarlıbahçe’de inşası tamamlanan yeni binasına taşınma hazırlıklarının son aşamasına gelen Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde bugünlerde taşınma telaşı var!

Karakollar dışındaki tüm birimler gidiyor!

İlçe Emniyet Müdürlüğü, 25 Mart 2013 Pazartesi gününden itibaren, Beykozlulara yeni “akıllı” binasında hizmet verecek. Karakollar dışındaki tüm birimler, Rüzgarlıbahçe’deki yeni binada toplanacak.  Yeni hizmet binasında, Emniyet Müdürlüğü mensupları için lojmanlar da yer alıyor.

İlçe Emniyet Müdürü Erkan Demirci: Halkımıza yeni binamızda hizmet vereceğiz!

İlçe Emniyet Müdürü Erkan Demirci, Beykoz Güncel Haber’in konuya ilişkin sorularını yanıtladı. 22 Mart Cuma günü itibariyle taşınma sürecinin devam ettiğini kaydeden Demirci, şunları söyledi: “ Yeni binamıza taşınmaya 21 Mart Perşembe günü itibariyle başladık. Bugün bazı büroları aldık; yarın da (23 Mart, Cumartesi) Trafik, Silah ruhsat ve yabancılar bölümlerini taşıyacağız. Halka hizmet verdiğimiz bu büroların taşınması, yarın tamamlanacak inşallah! Pazartesi gününden itibaren halkımıza inşallah yeni binamızda güzel bir hizmet vermeye başlayacağız!”

Resmi açılış da yapılacak

Hayırsever vatandaşların katkılarıyla yapılan Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün yeni binasının resmi açılışı da gerçekleştirilecek. Ancak bunun için tarih henüz kesinleşmedi; Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımının da planlandığı açılış töreninin tarihi, protokolden gelecek cevaba göre netlik kazanacak.  

Atış poligonı da olacak

“ Akıllı bina” sistemiyle inşa edilen İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün yeni binasının maliyetinin yaklaşık 15 milyon TL civarında olduğu belirtiliyor. Bina içerisinde bir adet atış poligonu, konferans salonu, yemekhane ve kafeterya da olacak. Yeni binanın çatısına inşa edilecek güneş paneli sistemi, binanın kullandığı elektriğin bir bölümünü karşılayacak.

Haber: Arzu Başlantı

www.beykozguncel.com

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 229
Toplam yorum
: 38
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 1261
Kayıt tarihi
: 26.08.12
 
 

Doğum yeri: Berlin Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu (Bölüm ve fak..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster