Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Temmuz '13

 
Kategori
Estetik / Güzellik
Okunma Sayısı
125
 

İstanbul'da saç ekimi

İstanbul'da saç ekimi
 


Saç ekiminin yoğun olarak yapıldığı ilimiz istanbul dur. Saç ekimi ameliyatları için insanlar çoğunlukla yurt içi veya yurt dışı olmak üzere istanbula gelirler. Bu durumun farkında olan kliniğimiz istanbul dışından veya yurt dışından gelen hastalarımız için konaklama imkanları sunmaktadır.
İstanbulda saç ekimi işlemini yaptırmak isteyen hastalarımızın otomatik olarak şehri görme gezme fırsatı da yakalamış olur. Hasta istanbula geldiğinde onlara sunulacak imkanlarla istanbul turistik gezileri sağlanabilir. Konaklama imkanları istedikleri kalite de sağlanabilir.
Başka şehirlerde ve illerde saç ekimi işlemi yapılmaktadır. Fakat istanbul da bu iş çok fazla geliştiği için bazı durumlarda farklı sonuçlar elde etmemiz mümkün olabilir. Saç ekimi işlemi pratiğe dayalı bir ameliyattır. Ne kadar çok yapılırsa o kadar çok tecrübe kazanılır.
İstanbulda saç ekimi yaptırmayı düşünen hastalarımız her turisttik hemde kalite olarak kendi şahsi görüşüm olarak diğer şehirlerden biraz daha önce olabilirler. Bu da Türkiyemizin güzel şehri İstanbul için kısa bir övgü olarak kabul ediniz :)
İstanbuldaki saç ekimi merkezleri dünya ile daha hızlı bağlantı kurabilen teknolojiyi anında uygulama imkanlarına sahiptirler. Gelişime açık, yapıları istanbulda saç ekim merkezlerini ön plana çıkartmıştır.
Op Dr Ali Mezdeği

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 179
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1408
Kayıt tarihi
: 24.01.13
 
 

27-Ekim-1973 tarihinde K.Maraş'ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini K.Maraş'ta tamamladı. 1991 y..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster