Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

19 Ağustos '06

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
574
 

İstanbulaceze - 1

İstanbulaceze - 1
 

Fotoğraftaki kişi Dursun'dur. İdi de denebilir, akıbetini bilmiyoruz, büyük olasılık ölmüştür, 3-4 senedir görünmüyor. Kendisi uluslararası bir üne sahiptir. Ünü, bir film kahramanı olmasından ileri gelir. 'Tabutta Rövaşata' filminin öyküsünün gerçek yaşamdaki baş kahramanı odur. Kendisinin mesleği oto hırsızlığıdır ama bunu para için değil, amatör bir zevk ve uyuyacak beleş bir yer bulmak için yapar. Kapısını açamadığı araba yoktur.

Eskiden kurtarılmış bölge olan bir mahallede, çalmış olduğu arabada uyurken, polis baskınına uğrayıp, panikten arabanın gazına basıp, bir polisi çiğneyip, yaylım ateş altında kalıp, komaya girmiştir.

Ailesinin bütün 'ölsün inşallah' dualarına karşın (bunu kulaklarımla duydum), ölmemiştir. Birkaç ay hastanede yatıp, devleti epeyi bir zarara düşürdükten sonra, Hisar'a geri avdet eylemiştir. Bu fotoğraf o sıralarda çekildi.

Not: Filmin baş kahramanı eroinman kız, çevresindeki 5 kişinin altın vuruştan ölmesine karşın, hala sağdır ve göründüğü kadarıyla geçmişine sünger geçmiştir ama hala arada bir Hisar'ı tavaf eder.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 2217
Toplam yorum
: 1121
Toplam mesaj
: 127
Ort. okunma sayısı
: 488
Kayıt tarihi
: 16.08.06
 
 

Serbest yazarım. 1960 doğumluyum. BÜ İşletme mezunuyum. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster