Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Kasım '08

 
Kategori
Mizah
Okunma Sayısı
300
 

İşte kadın

AKP Kadın Kollarının düzenlediği, konusu "İşte Kadın" olan toplantıya yasaklı muhabirler alınmamış. Milliyet ve Vatan gazetesi muhabirleri. Başbakan Erdoğan'a göre bunlar yalancı. Yalan haber yapıyorlar. Basın özgürsüzlüğüne kurban giden bu muhabirler toplantıya alınmadılar da bir şey mi kaçırdılar? Bir şey kaçırmadılar. Ben açıklıyorum. Bundan böyle kadınları AKP Kadın kolları belirleyecek. Aha İşte Kadın, diyecekler. Kimse yanılgıya düşmeyecek. Artık patentli kadın devri başlıyor.

DTP Milletvekli Fatma Kurtulan ın dağdaki eşi Salman kurtulan'ı yemeğe davet eden, TBMM Başkan'ı Köksal Toptan, özür dilemiş. Neden özür dilemiş anlaşılmadı. Şimdi ne olacak? Adam dağdan inip yemeğe gelmeyecek mi?
Bari yemeğini Kandile gönderin. Kursağına sıcak bir memleket yemeği girsin. Sevaptır.

Seçmen sayısı bir yılda altı milyon artmış. Fesupanallah. Duyan şaşırıyor. Bir yılda altı milyon nasıl artar. Bundan önceki yazıda ben ne demiştim? Bunlar Uzaylı dememişmiydim. Bir yılda altı milyon nasıl artar? Tavşan mı bunlar.

Kimi bilerek, kimi bilmeyerek, eleştirmeye devam ediyor. CHP çarşafa rozet taktı, sanki çarşaf tescil edildi. Bundan sonra çekinmeden herkes çarşaf giyebilir. Bu çarşafın siyah olması da gerekmiyor. Allısı, dallısı, güllüsü de olur. Elmaslarla süslü olanı makbuldür. İllaki rozetlisi çok kıymetlidir. Benden duymuş olmayın; Cemil İpekçi çarşaf çizmeye başlamış.

Türkiye- AB Karma Parlamento Komisyonu Eşbaşkan'ı Lagendıjık bizden biri oldu. Lagendıjık her şeyimize karışıyor. Atalarımız ne demiş: Atı, atın yanına bağla, ya huyundan alır, ya tüyünden. Üzüm, üzüme baka, baka kararır. Ayna, ayna söyle bana !.. Bu uymadı. Mademki bizden biri oldu, Lagedıjık yerine Legencik desek, dilimize daha uygun düşer. Türküsüde var: Sabunu koydum legene. Gör başıma ne gele. Ben canımı veririm. Avrupaya girene.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Neden mi çok konuşuldu? ayıbı olan kendi ayıbını örtmek için başkasının ayıbını konuşurmuş. Ya, ben gazeteciyim, televizyoncuyum diyen biri gitsin de şu çarşaflı bayanla bir röpörtaş yapsın... Bu bayana sorun bakalım neden çarşaf giyiyor, siyaset hakkında ne düşünüyor neden C H P ye geçti?. Olmaz değil mi? o zaman bu konu kapanır. Saygılar.

Fatma Güneş ERGEN 
 28.11.2008 15:40
Cevap :
Herkes siyaseti çok iyi bilir. Herkes futbolu çok iyi bilir. Herkes ekonomiyi, depremi, terörü, onu, bunu, şunu çok iyi bilir. Bizim ülkemizde herkes her şey hakkında çok konuşur. Uzmanı bol bir milletiz. Kahveyi,kahve edebiyatını çok seviyoruz. Sarı çizmeli Mehmet ağa varya, inanmazsan git ona sor. O herşeyi bilir.Esen kalın. Yüreğinize sağlık.  29.11.2008 0:14
 

çok güzeldi:)))) teşekkürlerrr

n. 
 28.11.2008 15:34
Cevap :
Kadınlar hakkında forum düzenlemek kimlere kaldı.görüyorsunuz. AHA İŞTE KADIN. 65 milyarlık yüzük. İngiliz modasının Harvey Nikhols kreasyonu giysiler. Tam takım poşette. Aha işte kadın. Teşekkür ediyorum.  28.11.2008 16:24
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 820
Toplam yorum
: 339
Toplam mesaj
: 29
Ort. okunma sayısı
: 325
Kayıt tarihi
: 02.10.08
 
 

Nerede, nasıl, ne zaman, umursamıyorum. Bir şekilde dünyadayım, yaşıyorum. Hayatı seviyorum. Tanr..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster