Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Ekim '18

 
Kategori
Çocuklar ve ilkler
Okunma Sayısı
65
 

İyikim

Çocuklara tahammül edemezdim hele hele ağlayan çocuklara

Sonra hayatımıza kızım girdi allahım ilk 6 ay kabus gibiydi geceleri uyanmalar ağlamaları ikide bir hasta olması ve 6 aydan sonra insanın herşeye alışabildiği gibi ağlayan çocuğa da alışması olağan bir şeymiş gibi gelmeye başladı bana

Tabi ya ağlayan artık benim çocuğumdu hasta olmasından korktuğum üstüne titrediğim ağlayınca kızmak yerine endişe ettiğim ne kadar merhamet doluymuş yüreğim farkında değilmişim çünkü artık ağlayan benim kızımdı ciğerim benden bir parçaydı.

Yaşayınca anlıyor insan herşeyi yaşamayan bilemez diye bir deyim vardır Türkçede bu da öyle işte. Gözleri elleri bakışları masum ve savunmasız tamamen senin insafına ve merhametine kalmış küçücük bir yavru.

Şimdi biraz daha büyüdü tabi şu an 16 aylık gidince boynuma sarıldığı zaman unutuyor insan bütün işi gücü onla oyuna dalmak zaman geçirmek herhalde bugüne kadar geçen zamanların en değerlisi sanırım. 

Tabi bu zamana kadar kızıma en güzel biçimde bakan annesine canım eşime minnettarım onun o üstün çabaları olmasa ben mümkün değil üstesinden gelemem. Ama daha yolumuz uzun kızımızın önünde uzunca bir hayat var ve bizde onla büyüyeceğiz hayatı onunla karşılayacağız bütün zorlukları ile mutlulukları sevinçleri ile iyi ki doğdun kızım iyi ki varsın 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 8
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 43
Kayıt tarihi
: 10.10.18
 
 

05.02. Şanlıurfa nın İlçesi Ceylanpınarda dünyaya gözlerini açmış lise ve yüksekokulu Şanlıurfa m..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster