Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

09 Mart '16

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
5437
 

İzdivaç Trolü Nevruz'un yalanları Esra Erol'u çıldırttı!

İzdivaç Trolü Nevruz'un yalanları Esra Erol'u çıldırttı!
 

Birkaç gündür izdivaç yazısı yazmıyordum vallahi ellerim kaşınıyor. Ekranların en saçma ve iğrenç formatı olan izdivaç programlarında gün geçmiyor ki yeni bir rezalet yaşanmasın.

Bilindiği üzere, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı başta olmak üzere birçok devlet kurumu ve büyüğü izdivaç programları hakkında kötü görüş bildirmiş ve bu durum programların kaldırılabileceğine dair yorumlar yapılmasına neden olmuştu. Ancak bu iddianın doğru olmadığını, artarak devam eden izdivaç oyunlarından rahatlıkla anlayabiliyoruz.

Bu izdivaç programları içerisinde hangisini açsanız hep aynı manzara. Buram buram cast, buram buram senaryo kokuyor. Bu konuda Zuhal Topal'ın ve Seda Sayan'ın programlarının başı çektiğini bilsek de, Esra Erol'un da geri durmadığını görüyoruz.

Eğer okuduysanız, geçtiğimiz haftalarda Esra Erol'a katılan Nevruz isimli bir kadından bahsetmiştim. Bu ablamız konu ile ilgili duyduğumuz tiksintiyi biraz daha arttırmış ve ''Böyle insanlar var mı yahu?'' şeklinde sorular sormamıza sebep olmuştu.

Nevruz ablamızın troll ismi ile anılmasına neden olacak olaylara bir yenisini yani konu ile ilgili yepyeni hamlesini geride bıraktığımız bölümde yaptığını gördük. Programa katılırken daha önce hiç evlenmediğini söylemesine rağmen bir evlilik yaptığı ortaya çıkınca bu durumu nasıl çevireceğini bilemeyen ablamıza 2.bir darbe indi. 2. bir evlililk yaptığı ortaya çıkan Nevruz ablamızın küstahlıkları tam gaz devam etti. Bugün kendisine gelen bir adayı ''görmek istemiyorum, paravanı açmanızı istemiyorum'' şeklinde eziklemeye çalıştı. Bu hamleye çok şükür ki Esra Erol tepki gösterdi ve Nevruz ablamızı derhal yayın dışına aldı. Ki bence Esra Erol'un da kafa göz dalası var ama yayın diye çaktırmamaya çalışıyor.

Ayrıca bu kadar dengesiz ve küstah olan bir kadına inatla neden bu kadar talibin geldiğini, ülkemizin genel talepkarlığı ile açıklayabiliriz sadece.

Şimdi diyebilirsiniz ''ee bunları neden anlatıyorsun bize?'' diye.

Sevgili okuyucu, bunu anlatma sebebim birazcık farkındalık yaratmayı sağlamak. Yani gözümüzün önünde dönen dolapları, para kazanmak için bizlere ve sizlere oynanan tiyatroları fark etmenizi sağlamaktı. Ha bu yalnızca benimle ya da bu yazıyı okuyan bir insanla olacak iş değil elbette. Ama ne yapalım umut dünyası işte. Belki birimizin aklında bir ampul yanar diye.

Yalnızca TRT'nin olduğu dönemleri bilen insanlar, bu dönemin sahip olduğu inanılmaz kalite kokan yayıncılık anlayışına şahit olanlar beni anlamışlardır. Bizi bunlardan kurtaracak da , işte bu kaliteyi damarlarında taşıyan ve 'normallikten yana olan'' insanlardır.

Gerisi hikaye, izdivaç falan bahane yani.

ANIL KOLDAŞ

NOT : Milliyet Blog sayfası içerisinde yazdığım tüm yazılar birebir alınarak ve üstüne saçma başlıklar koyarak başka sitelerde ASLA yayınlanamaz. Aksi takdirde yasal işlem ile karşı karşıya kalmanız muhtemel olacaktır.

 

Çiğdem Timur bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Mrb. Nevruz geçen aylardaki ilk bölümlerde bir defa evlendiğini ancak özel nedenler ile kayın validesi görümcesi olduğu evli gibi yaşadığı ancak izdivaç yapmadığını (gerdek olmadığı)söylemişti. Buna özlem duyduğunu ona göre bir erkek olmasını istiyorum demişti.

Nariçi 
 15.03.2016 0:18
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 669
Toplam yorum
: 118
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 3600
Kayıt tarihi
: 11.02.13
 
 

Balıkesir Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunuyum. Koyu Fenerbahçeli, Ankara aşığı olup; anlataca..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster