Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

03 Aralık '20

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
189
 

JÜPİTER & SATÜRN KAVUŞUMU

21 ARALIK 2020 JÜPİTER & SATÜRN KAVUŞUMU

20 yıllık yeni bir döngü başlıyor….

Ağır hareket eden gezegenlerin yaptığı transitler hayatınızda daha kalıcı etkiler bırakır.  Jüpiter&Satürn 20 yılda bir biraya gelir ve yeni bir döngüyü başlatır. Bu başlangıcı iyi değerlendirdiğinizde sonrasındaki 20 yılda bunun getirilerinden faydalanabilirsiniz.

Yükselen burçlara göre etkilediği hayat konuları;

Yükselen Koç Burçları: Sosyal alan, gruplar, derneklerin aktif olduğu alanda yeni bir döngü başlıyor. Daha çok insanlık için fayda sağlayacak işlerin içinde yer alabilir. Sosyal sorumluluk projelerine dahil olabilirler.

Yükselen Boğa Burçları: Kariyer alanında yeni döngü başlıyor. Yeni bir iş ya da bugüne kadar yaptıkları işlerin dışında bambaşka bir iş başlangıcı da olabilir

Yükselen İkizler Burçları: Farklı ülkeler, uluslararası konular, yeni eğitimler, yeni insanların hayatlarına çok daha fazla gireceği bir döngü başlıyor.

Yükselen Yengeç Burçları: Ortaklı, paylaşımlı konular hayatlarında daha aktif olabilir. Başkalarının kaynaklarından faydalanarak yeni bir düzen kurabilirler.  Özellikle finansal konularda yeni bir döngü başlıyor.

Yükselen Aslan Burçları: İkili ilişkilerinde yeni bir döngü başlıyor. Evlilik- iş ortaklığı gibi yeni bir başlangıç olabilir.

Yükselen Başak Burçları: Günlük rutinlerinin değişeceği yeni bir döngü başlıyor. İş alanlarında daha üretken ve orijinal fikirlerin açığa çıkacağı ve gelişimlerine katkı sunabilecek bir döngü.

Yükselen Terazi Burçları: Yaratıcılık, kendilerini daha keyifle ortaya koyabilecekleri yeni bir döngü başlıyor. Çocuk sahibi olmayı düşünenler için yeni bir başlangıç olabilir, yeni bir aşk gelebilir.

Yükselen Akrep Burçları: Aile, ev gibi konularla ilgili yeni bir döngü başlıyor. Ev alım-satımı, taşınma, yeni bir düzen kurma gibi gündemleri olabilir.  

  Yükselen Yay Burçları: Eğitim, iletişim, medya konularının aktif olacağı bir döngü başlıyor. Yeni bir kitap yazabilir, yeni eğitimlere başlayabilirler.

Yükselen Oğlak Burçları: Finansal konularda yeni bir döngü başlıyor. Maddi konuların aktif olacağı, işlerini geliştirebilecekleri bir döngü başlıyor.

Yükselen Kova Burçları: Bu döngüyü direk kendileri üzerinde hissedecekler. Kendilerini yeniden yaratabilirler.  Fiziksel, zihinsel ve ruhsal değişim dönüşümün başlayacağı bir döngü.

Yükselen Balık Burçları: Spiritüel konuların aktif olacağı yeni bir döngü başlıyor. İnsanlık için faydalı olacak çalışmalar içerisinde olabilirler. Kendi iç dünyalarını keşfedebilecekleri yeni bir döngü.

ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 14
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 104
Kayıt tarihi
: 23.10.20
 
 

Astrolojik danışmanlıklar ve eğitimler vermekteyim. Edindiğim deneyimlerden, Astrolojinin muazzam..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster