Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

07 Kasım '18

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
635
 

Jüpiter Yay Burcunda! (8 Kasım 2018 – 3 Aralık 2019)

Jüpiter Yay Burcunda! (8 Kasım 2018 – 3 Aralık 2019)
 

 8 Kasım 2018 Perşembe günü Jüpiter gününde, Jüpiter 1 yıl boyunca seyahat edeceği Yay burcuna giriş yapıyor. Yay ve Balık burçları başta olmak üzere, haritalarımızda Jüpiter’in bulunduğu alanlarda ve ilgili konularda destekleyen, kolaylıkla gelen, hakkettiğimiz şans ve fırsatlara kavuşmaya başlayacağız. Uzun bir süredir Akrep burcunda derin şifaya vesile olan ve zorlukları aşma gücümüzü kuvvetlendiren Jüpiter, süreç boyunca gösterdiğimiz çabayı mükâfatlandıran katkılar sunuyor olacak…

Güneş sisteminin en büyük gezegeni olan ve dünyayı göktaşı ve meteor yağmurlarına karşı koruyan Jüpiter; Astroloji’de en sevdiğimiz iyicil gezegendir. Haritamızda bulunduğu ya da geçtiği alanlarda; kolaylıkla gelen, zahmetsizce ortaya çıkan şans ve bereket enerjisi taşır. Bu alanlarda abartıya kaçma, fazla cömertlik nedeniyle müsrif olma ya da kibir nedeniyle kaçırabileceğimiz fırsatlar da söz konusu olabilir ve buna dikkat etmek gerekir. Jüpiter’in vadettiği etkiler; rahat ettiği ve verimli olduğu burçlarda daha görünür olur.

 Jüpiter’in şans ve bereketi; emek veren, çaba gösteren, hareket halinde olan üretken insanları ödüllendirir. Hiçbir zahmete girmeden şans bekleyen kişiler Jüpiter transitlerinde bekledikleri güzellikleri göremeyebilirler. Evrende her şey alma – verme dengesiyle çalıştığı için; emek vermeden bereket alamayız arkadaşlar. JJüpiter’in burcumuza geldiği ya da köşe evlerimizden(gezegenlerden) geçtiği zamanlar daha aktif, daha girişken olmalı ve bu zamanları iyi değerlendirmeliyiz. Önemli ve planlı atılımlar için Jüpiter en destekleyici gezegendir.

Jüpiter’in Yay yolculuğu iletişim, bilgi ve farkındalık kanallarımızın son derece kuvvetli olacağı, kişisel gelişim, spritüelizm, astroloji ve ezoterik bilgileri daha çok okuyup araştıracağımız ve içimizdeki bilgeliği keşfedeceğimiz bir döngü yaşatacak. Maneviyatımızın ve inançlarımızın peşinden gitme isteği daha kuvvetli akacak. Hayata daha iyimser, neşeli ve olumlu bakış açısıyla bakacak; olumlu düşünmeyi öğrenecek ve çekim yasasını doğru şekilde harekete geçireceğiz. Bu dönem neşeli ve mutlu olmaya, hoş görmeye daha açık hale geleceğiz.

  Yabancı dil öğrenmek, zorlandığımız eğitimlerde ve sınavlarda başarı sağlamak, bilgi haznemizi genişletmek, merak duyduğumuz konular hakkında geniş bilgiler edinmek çok daha keyifli ve kolay olacaktır. Kişisel gelişim programları, kariyer planlarımıza destek olacak eğitim ve seminerler çok güzel kapılar açabilir. Dini inanç ve görüşlerimizin de vurgu kazanacağı bu süreçte; dini kitapları okuyabilir, farklı kültür ve inançları merakla araştırabiliriz. Yabancı ülke seyahatleri ve dini yolculuklarda ön planda olacaktır.

 Önümüzdeki 1 yıl boyunca bir çok kişi yurtdışına çıkabilir ve turizmle ilgili alanlarda canlılık gözlemlenebilir. İthalat, ihracat alanları ve uluslararası projeler daha çok rağbet görebilir. Yolculuklar ve farklı yerler keşfetme, gezme-görme merakımız, vizyonlarımızı ve hayat görüşümüzü geliştirecek. İnsan olma erdemlerini daha çok özümseyebilir, erdemli ve etik davranışlara önem verebiliriz. Farklı fikir ve görüşlere anlayışlı yaklaşmak, fanatizmden ve aşırı bilmişlikten uzak durmak gerek…

Adalet, hukuk ve yargı sisteminde adil düzenlemeler gündeme gelebilir. Haksızlığa ve adaletsizliğe ses çıkaracağımız bu süreçte önemli davalar açılabilir ve davası devam eden konular medyada gündem yaratabilir. Yargıladığımız, kınadığımız, başkalarında görüp eleştirdiğimiz temalar başımıza gelebileceği için; bu dönem büyük konuşmamak önem kazanacaktır. Kendimizi geçmişte büyük konuştuğumuz durumları yaşarken bulmak, hayatta herşeyin insanlar için olduğunu hatırlamamıza ve daha geniş bir dünya-insan görüşüne sahip olmamıza hizmet edecek.

Jüpiter Yay geçişinde kitap yazmak, spora başlamak, düzenli ve sağlıklı beslenme alışkanlıkları oluşturmak, doğa kamplarına ve doğa yürüşlerine zaman ayırmak, kişisel gelişime düzenli zaman ayırmak ve yatırım yapmak; şansı artıran etkiler yaratacaktır. Bu dönem karaciğer sorunları olanların, siyatik ağrıları yaşayan kişilerin daha bilinçli ve kontrollü hareket etmesi gerek. Genel olarak iştahımız da artacağı için sağlıklı ve doğal beslenmenin önemini bir kez daha vurgulamak gerek. :)

 Jüpiter’in 1 yıl boyunca hayatınıza getireceği etkileri ve yaşamınıza dair önemli tarihleri öğrenmek için aylık ve yıllık Astroloji danışmanlıklarından yararlanabilirsiniz. Herşeyi yaratanın şifasına kanallık eden Theta Healing bilinçaltı terapisi ile; şansınızı bloke eden hayat alanlarını şifalandırabilir ve iyileşebilirsiniz.  

Detaylı bilgi ve iletişim; uranusyen@gmail.com * 0538 853 39 67

Beklediğinizden, düşlediğinizden çok daha muhteşem bir döngü olmasını dilerim…

Aşk ile… :)

Miray Ertuğrul

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 134
Toplam yorum
: 6
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 2010
Kayıt tarihi
: 24.12.13
 
 

Psikoloji, Ruhsal ve Karma Astroloji, yakından ilgileniyor. Yıldızların rehberliği doğrultusunda ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster