Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Aralık '07

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
943
 

Kadın erkek kardeş oldu

Kadın erkek kardeş oldu
 

Kadınlar ;düzgün, sadık, güvenilir adam gibi adam bulamamaktan şikayetçi bu yüzyıl...
Gerçekten de görünen köy kılavuz istemiyor. Erkekler son derece sorumsuz, sadakatsiz, aç gözlü, bencil, hazımsız.
Kadınlar aile reisi olmayı beceremeyeceği kesin olan günümüz erkeklerine güvenip , çocuk doğurmak ve iki gün sonra aldatılmak ya da dul kalmak istemiyorlar haklı olarak.
Kadın ile erkeğin ilişkiye, evliliğe, sevgiye bakışı arasında bile uçurumlar var. Kadın seksi, sevdiği adamla yaşamayı tercih ederken, erkeğin cinsel arzuları ön planda. Bu erkeklerde 7 'sinden 70' ine kadar düşüncesel olarak böyle maalesef...
Böyle giderse evlilik ebediyete kadar rafa kalkacak gibi görünüyor, hatta kalktı bile...
Kadınlar, baktılar erkeklerden hayır yok, cinsel tercihlerini değiştirmeye başladılar bile...
Özellikle lezbiyen ilişkilerin çok fazla arttığı söyleniyor...
Kadın kadına ilişki en azından daha güvenilir, daha az can yakıcı ve çok daha risksiz. Üstelik ikisi de kadın olduğu için birbirlerini daha iyi anlarlar ve ona göre davranırlar...
Dün Hürriyet gazetesinde okuduğum bir haber de bunu doğrular nitelikte.
ABD 'de Penthouse Dergisini çıkaran Penthouse Media Group, internet üzerinden seks partneri bulma imkanı sağlayan AduldFriend.com isimli internet sitesini 500 milyon dolara satın almış.
Cinsel içerikli ve porno ağırlıklı olan ve sadece 18 yaş ve üzeri kişilerin ayda 50 dolar ödeyerek üye olabildikleri bu sitenin Türkiye'den de 163.000 üyesi olduğu ve bu üyelerin 12.000' inin de kadın olduğu belirtilmiş.
Kadın üyelerin bir kısmının travesti ya da lezbiyen ile ilişki kurmak istedikleri bildirilmiş.
Eminim üyelerin büyük bir çoğunluğu evli kadın ya da erkeklerdir. Evlilerden bekarlara sıra gelmiyor neredeyse.
Kadın ile erkeğin ilişkisi artık tarihe karıştı.
Kadınla erkek artık iki karşı cins değil neredeyse kardeş oldu...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Aysun Hanım, Öncelikle "doğrumu" adlı üyenin yaklaşımına katılmadığımı söylemeliyim.Sizi eleştirirken, kendisi de eleştirdiği yaklaşıma düşmekten sakınamamış. Koca İst.'da ne erkek bırakmış, ne kadın... Esasen sizin de tesbit ettiğiniz "olgu"yu kabul etmiş yani.İst.'lu birileri de çıkıp onu şikayet ederse editöre, ne yapacak... Kafa karışıklığı böyle birşeydir işte.Esası kaçırınca, zemin kayganlaşıveriyor, siz de düşmekten kurtulamıyorsunuz. Sizde de gördüğüm -izninizle- farklı değil.Herkesin bildiği toplumsal sapmaları ardarda sıralarsak, mesele çözülür mü? Ancak nedenlerini irdelemek için sıralarsak ve bir tahlil yaparsak "o gerçeklerin ışığında", katkı sunmuş oluruz soruna.. 7'den 70'e erkekler zaten böyledir demekle tahlil yapmış olmadığımızı siz de kabul edersiniz sanıyorum... Kaldı ki ilişkilerdeki bozulma yalnızca sözkonusu sorunla da sınırlı değil...Hepsi de bir büyük sorunun birer parçası. O sorunu tespit etmek ve çözüm yolları aramak daha sağlıklı olacak kanımca.

nejat etem 
 18.12.2007 13:49
 

Siz yapacağınız tahribatın farkında değilsiniz. Tabii ki ricalarımı dikkate almazsanız Savcılığa müracaat etmeyeceğim. Ama editörlerimize müracaat edebilirim. Yazınızın resmini de bir zahmet değiştirin. Selam ve saygılarımla

SÜLEYMAN SIRRI 
 16.12.2007 19:52
 

Değerli Aysun Hanım Böyle bir yazı yazabilmek için çok bunalımda olmanız gerekiyor. Çok sakıncalı cümleleriniz var. '' Kadınlar baktılar erkeklerde hayır yok, cinsel tercihlerini değiştirmeye başladılar bile....Kadın kadına ilişki en azından daha güvenilir, daha az can yakıcı, ve çok daha risksiz. Üstelik ikisi de kadın olduğu için birbirlerini daha iyi anlarlarve ona göre davranırlar... '' Bu cümleler cinsel sapkınlığı övüyor ve davetiye çıkarıyor. Gençlerimizin çoğonun bunalımlı olduğu bu dönemde bu cümleleriniz çok riskli. Ben yazınızdan bu cümleleri çıkarmanızı veya yazınızı tamamen çekmenizi öneriyorm. Benzer bir yazı ve resimleri sebebi ile Habertürk İnternet gazetesi hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundum. Bloğumda bu konu ile ilgili bir yazım var. İki gün önce İstanbul'daydım. İstanbul'da erkek gbi erkekler olmadığı gibi, kadın gbi kadınlarda yok ne yazıkki. Anhadolu bu derecede dejenere olomadı henüz.

SÜLEYMAN SIRRI 
 16.12.2007 19:49
 

Ortak pencereden bakarsanız sorunların tek yönlü olmadığı daha kolay anlaşılır.Eş seçimlerindeki dayatmalar maalesef yanlış tercihleri ortaya çıkarıyor.Son blog yazımda işlemiştim.saygılar sunuyorum..

Arif ÖĞÜTÇÜ 
 16.12.2007 17:52
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 147
Toplam yorum
: 399
Toplam mesaj
: 84
Ort. okunma sayısı
: 1002
Kayıt tarihi
: 01.07.07
 
 

14/02/1973 İstanbul doğumluyum.İstanbul Üniversitesi Turizm İşletme mezunuyum.İngiltere ye gittiğim ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster