Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

12 Kasım '18

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
1771
 

Kadına Yalvaran Erkek Gördüm de Erkeğe Yalvaran Kadın Görmedim, Bir de Erkekler Gururlu Derler

Kadına Yalvaran Erkek Gördüm de Erkeğe Yalvaran Kadın Görmedim, Bir de Erkekler Gururlu Derler
 

Ne için yalvardıklarına da bakmak lazım, aşk dileniyorlar. Dil döküp tavlamaya çalışıyorlar, kadında istedikleri bir şey var.

Tamam ama yine de şu yiğit miğit heriflerin kendilerinden aşağı gördükleri kadınlara yalvarmaları tuhaf kaçıyor.

Tatlı söz söyleyecek kandırmaya çalışacaklar ama lütfen nolur gibi laf etmeyecekler, niye yalvarıyorsunuz ki nasılsa gelecekler, başka gidecekleri yer mi var.

Çirkin erkekler yalvarıyor, parasız, basit… Değilse Brad Pitt’in herhangi bir kadına yalvardığını hiç sanmıyorum. Yani bu durumda kadınlar erkekleri yalvartıyoruz diyemezler, yiğitsen beni yalvart da göreyim çünkü daha dün yalvardım, üzerinden biraz zaman geçsin!

Hele de ben onursuz Cemşit kapılarında yatarım! Ayaklarında paspas olduk; kadınların erkeklere yalvardığını bir görsem gam yemeyeceğim!

Fırsat bırakmıyoruz ki, bir yiğitlik yapayım dedim erketeye yatıp bekledim, altı ay sonra biri bana doğru geldi. Hah dedim erkeklik planı tuttu “ Affedersiniz Süleymaniye ne tarafta?” Yol soracakmış!

Yani kendilerine bu kadar ilgi gösterilen kadınlar erkeklere niye yalvarsınlar.

İyi ama onur gurur deyince erkekler, bu nasıl iş? Erkeklerde kadınlara karşı zaaf var, Brad Bitt gibi birinin çirkin bir kadına yalvardığını gözlerimle gördüm. Şahsen düşük profil ben bile yalvarmam!

Elde etmek, kandırmak, tavlamak her neyse işte bunun için yapıyorlarsa tamam da bunlar da yalvarma sayılır söylemeleri yeterli olmalı.

Bu yalvarma halleri erkeklikle bağdaşmıyor.

Erkekler yalvarıyor ya kadınlarda da bir hava bir hava…

 

NAHİDE ÇELEBİ bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Kerim Kardeş kadın erkek ilişkilerinde yalvarma diye bir şey olmamalı saygı sevgi olmalı selam ve sevgiler.NAHİDE ÇELEBİ

NAHİDE ÇELEBİ 
 12.11.2018 16:17
Cevap :
Evet yalvarma diye bir şey olmamalı...  13.11.2018 15:49
 

Neden bağdaşmıyor muş?! Erkeklerin ne üstünlüğü var kadınlardan? Meselâ erkekler çocuk doğurabiliyor mu? Öyle bir yeteneği Allah kadınlara vermiş. Meslekse meslek, güç ise güç, cesaretse cesaret.Ben meselâ anneme çekmişim fizik olarak zayıf gözükebilirim ama kuvvetliyim çoğu erkekten ve cesaretliyim. Çoğu erkek depremden korkuyor, yüksekten korkuyor, yalnız kalmaktan korkuyor....Bak saysam sayfa yetmez, dalıma bastın Kerim kardeş kork benden ona göre haa..

SAHAFÇA 
 12.11.2018 13:17
Cevap :
Zati hemcinslerimi çok eleştiriyom hatta erkek değilmisin yoksa sen diyorlar, biyolojik olarak Tamam da gerisini bilmiyorum aksilik bu ya erkekliğin diğer tarafı daha önemliymiş, ben sadece erkeğim öyle yiğit filam değil  18.11.2018 6:25
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 6086
Toplam yorum
: 15069
Toplam mesaj
: 283
Ort. okunma sayısı
: 637
Kayıt tarihi
: 21.09.08
 
 

Sadece sayfalarda kalan yazılar şaheser olsalar bile önemsiz ve anlamsızdır. İnsanlara ulaşan ve ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster