Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Aralık '16

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
757
 

Kadına yüz vermeyen karakterli değil her şeye sahip olan erkektir; kendinden emin olmasın da görelim

Kadına yüz vermeyen karakterli değil her şeye sahip olan erkektir; kendinden emin olmasın da görelim
 

Sinir oluyorum böyle erkeklere, beleşten Tatar Ramazan! Boy pos yerinde, el yüz düzgün; fakir olsan bile şansın var. Bir de havalarından geçilmiyor, sanki kendileri yarattılar bu tabloyu!

Kıskanmak mı, parçalayasım geliyor; böyle adaletsizlik olmaz ki! Sen iki tel saçını tükürükle dur, eloğlu aslan yelesini koyuverdi mi hatunlar etrafında pervane. Üstelik hiç karakter sorunu yaşamıyorlar.

Aslında karizma da kişilik de Bilal İnci’de ama Kadir esas oğlan. Kadınlar bir de sen şöylesin böylesin diye bizi kandırıyorlar. Peki, evde kalan yakışıklı var mı? Evde kalanı alırsak bizde de yok.

Tanrı’nın yarattığı ama bizim değiştiremediğimiz şeyleri sevmiyorum, böyle bir şansımız olmalıydı. Başkalarının beğenmediği seni beğeniyorsa güzel değilsin.

Güzellik bir kesime, zenginlik bir kesime, itibar bir kesime verilmiş deniliyor. Eğer bunlardan biri diğerlerini aldıysa kendi almıştır deniliyor. Güzellik için geçerli değil bu ve ben itiraz ediyorum buna.

Yakışıklı erkeklerin daha da yakışıklı olmaya çalışmaları bizim gibi düşük profilli erkeklere karşı ayıp oluyor ama onlara bir şey diyemiyoruz, haklarıymış. Ben kendi adıma bu ezikliği azaltmak için yakışıklılardan uzak duruyorum ama bütün güzel kadınlar o yana gidince başım o yana kayıyor. Hem zaten Kıvanç Tatlıtuğ ile yan yana olmanız kıvançlığın size bulaşmasını sağlamıyor.

Yakışıklı erkeklerin zararı sadece yakışıklı olmaları ve güzel kadınları kapmaları değil, bize ayrılanlar da o yana gidiyorlar, ortada sap gibi kalıyoruz; umudumuzu da çalıyorlar. Aynı şey bizimle güzel kadınlar arasında olmuyor.

Yakışıklı erkeklerle ilgili bu bedava kendine güven fıtrat haksızlığıdır. Bu güvenin verdiği rahat halleriyle hatunları tavlıyorlar. Benim gibi pantolonu düşük olsun yırtık Şaziye’nin önünde bile titrer. Böyle de bir haksızlık var işte. Biz yanaşamıyoruz, onlar içine giriyor. Yakışıklı erkek imparatorluğunun sonu gelmesi dileğimle. Değilse bize ekmek yok.

Kadınların erkeklere bakışını da değiştirmek mümkün. Enteller de biraz böyle; bu yüzden entel olmayı düşünüyorum. Entel kadınların masalarında hiç yakışıklı erkek yok. Çünkü yakışıklı erkekler bu masalarda sadece yakışıklı olarak kalırlarmış.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

kadınlar bi erkekte dış görünüşünün sadece bakımlı [metroseksüelde değil] olmasına dikkat eder..spor yapan temiz giyinen erkek kadın için yterlidir....siz her ne kadar herşeyi yakışıklı ve zengin olmaya bağlasanızda işkolik kadına değer veren kendine bakan maskülen karakterli zeki erkek [her erkek maskülen olmadığına göre]]kadınlar için bulunmayan hint kumaşı gibidir..

savas barka 
 19.12.2016 16:43
 

Kadın annedir, eştir, çocuktur ve yaşamın tarlasıdır. Tarlaya değer vermezsen ürün olur mu?

Kadri KANPAK 
 17.12.2016 10:51
Cevap :
Kadına kadın gözüyle bakınca pek böyle görünmüyor.  19.12.2016 16:15
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 4766
Toplam yorum
: 12825
Toplam mesaj
: 282
Ort. okunma sayısı
: 668
Kayıt tarihi
: 21.09.08
 
 

Sadece sayfalarda kalan yazılar şaheser olsalar bile önemsiz ve anlamsızdır. İnsanlara ulaşan ve ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster