Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Eylül '07

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
6095
 

Kadının yaşı yok

Kadının yaşı yok
 

"12 yaşındaki kıza, 60 kişi tecavvüz etti!!!" Başlıklı haberde; beni kızın yaşından çok, sapkınlığa düşmüş 60 kişinin, esnaf (!) kılığına girip mesleki fırsatları değerlendirir gibi cinsel açlığını bastırmak için küçük bir kızda karar kılmış olmaları şaşırttı doğrusu!

Tarifeyi kendileri belirlemiş, sadece etiket yok... Bir eve hırsızların girdiği ihbarını alan jandarma ekipleri, H.S. yi yakalayarak karakola götürüyor. Küçük kız bir yıldır onlarca erkeğin kendisine tecavüz ettiğini ve karşılığında lunaparka götürüldüğünü ya da 10 YTL verildiğini söylüyor. H.S.'nin adli tabiplikte yapılan muayenesinde, kızlık zarının yırtık olduğu ve bakire olmadığı, zarın eski yırtık olduğuna dair rapor veriliyor.

Elma şekeri yerine Lunapark kandırmacası! Küçük kıza cep telefonunu yine kendisine tecavüz eden bir kişinin aldığı, ayrıca küçük kıza sık sık mesaj geldiği, ancak okuma yazma bilmediği için mesajları yanıtlayamadığı ve yakalandıktan sonra cep telefonuna ‘Bebeğim, akşam seni lunaparka götüreyim mi? Bana haber ver olur mu aşkım, birazdan ararım seni’ yazılı mesaj gönderen ve küçük kıza onlarca kez tecavüz eden bisiklet tamircisi M.A., kokoreççilik yapan İ.K., kaportacı A.E. ve fırıncı ustası Ş.B. de yakalanarak gözaltına alınıyor.

Nereye kadar? Şu ana kadar küçük kıza tecavüz eden 17 kişinin isim ve adreslerinin tespit edildiği, 4'ünün yakalandığını, 13'ünün ise hala arandığını......

Sorumluluk... Şimdi düşününüz ki; aynı yaşam alanı içinde dolaştığınız, her gün gönüllü veya gönülsüz selamlaştığınız, karşılıklı ticari ilişkilere girdiğiniz, aynı havayı teneffüs ettiğiniz, kimi eşiniz, kimi komşunuz, kimi dostunuz olan gerçek esnafımız, kendilerine ve mesleklerine bu kara lekeyi çalan kişileri bilmezden veya görmezden gelsin.

Dürüstçe... Olay tamamen sosyolojik bir vaka gibi görülsede; temennim, Varsak Beldesinin gerçek esnafı, tezgahında ki çürük malları ayıklar gibi aranmakta veya hala aralarında olan bu tek hücrelilerin üzerine, sofrasında çocuğunun yüzüne bakmak adına birer çizgi çeker...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Allah ıslah etsin, ne denebilir başka? Ben Bakırköy'de staj yaparken, zihinsel özürlü bir kadın gelmişti, gayet bakımsız, sokaklarda yatıyor garibanım teki. Kadın 30'a yakın kürtaj olmuş, yine hamileydi. Ama zihinsel özürlülülerin kısırlaştırılması yasak. Efendim Nazilik oluyor ya, zamanında bunu üremesinler diye Nazi Almanyasında yapmışlardı, oysa şu kadının canına yazık değil mi? daha ne kadar dayandı acaba. Yani zihinsel özürlüden de yararlanan sokaktaki satıcılar, temiz (!) vatandaşlar. Kuran'da denildiği gibi: "Biz insanı yücelerin en yücesi olarak yarattık. Sonra da onu aşağıların en aşağısı kıldık" . Düşmenin sınırı yok. Teşekkürler.

Kwan Yin 
 16.09.2007 22:17
Cevap :
Önce, düşenleri kaldırmak lazım.Onları yabancı madde bağımlılığından ve sokaklardan kurtarmamız gerekiyor. O zaman aşağılıklara da fırsat vermemiş olacağız.saygılar...  18.09.2007 12:49
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 156
Toplam yorum
: 301
Toplam mesaj
: 49
Ort. okunma sayısı
: 5638
Kayıt tarihi
: 05.11.06
 
 

Söz konusu Atatürk ve Laik Cumhuriyet ise; asla tarafsız olamam! Ben; İş ve özel hayatımda Cumhur..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster