Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

05 Ağustos '07

 
Kategori
Aşk - Evlilik
Okunma Sayısı
538
 

Kadınlar herşeyimiz

Kadınlar herşeyimiz
 

Kadın olmasa bu dünya bilmem nasıl bir cehennem olurdu. İyi ki siz varsınız ve iyi ki bizimle berabersinzi. Evimizin kadını çocuğumuzun anası kalbimizin sultanı oluyorsunuz.

Sizinle hayat daha bi farklı, her yeni gün daha bi güzel geceler ayrı bir anlamlı, hayat daha bi tatlı. Burada yalakalık yapmak değil maksadım sadece kadının erkeklerin gözünde ne kadar değerli olduklarını bir kez daha kadınlara göstermek istedim hepsi bu.

Size aşık olur, sizi sever ve hayatımızı size adarız. İşimizle sizin için daha çok ilgileniriz. Para kazanmak siz varken daha bir anlam kazanır. Siz varken daha bir centilmen oluruz. Kendimize çeki düzen verir bakarız siz bizimleyken.

Bizim için neredeyse herşeysiniz. Değerlisiniz. Uğrunuzda erkekler arasında tatlı rekabetler yapar ve birbirimiz geçmek için mücadele ederiz. Kadınımızı rahat yaşatmak için, çocuklarımıza daha iyi bir gelecek vermek için daha da çok çalışırız.

Eğer siz olmasaydınız çiçeğin çiçeklerin bir anlamı olur muydu? Aşk üzerine oluşan herşey ne anlam kazanırdı. Kime şiir yazılırdı. Kimlere bu kadar güzel elbiseler dikilirdi. Ve moda bu kadar önem kazanırmıydı. Kadın bir erkeğin hayatındaki herşeye bedel değil mi?

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Sevgili Mustafa kardeşim. Geçen gün de bir başka yazınızı okumuştum. Kadınlarla ve evlilikle ilgili iki yazınızda da dikkat ettim, bu resim var. Şimdi resimdeki bu yüzük, Yüzüklerin Efendisi'ndeki güç yüzüğü olup, biliyorsunuz aslen kötülüğe hizmet etmekte ve uğursuzluğu nedeniyle tüm Orta Dünya'yı savaşın eşiğine getirmektedir. Sormadan edemedim. Bu resmi bilerek, ironi olsun diye mi koyuyorsunuz yoksa evlilik, sizin bilindışınızda böyle bir imaja mı sahip merak ettim. Teşekkür ederim.

Kwan Yin 
 10.08.2007 15:48
Cevap :
Merhaba ,uğura ve uğursuzluğa kesinlikle inanmam.Resim her ne kadar yüzüklerin efendisinde kullanılan yüzük de olsa benim için ve amacıma yönelik sadece bir yüzüktür..Uğursuzluk sadece bizim yaptığımız hata ve eylemlerden kaynaklanan bir toplam sonucunda oluşan hadisedir.Aman sizde uğur ve ya uğursuzluğa itibar etmeyin ilginize teşekkür ederim.  13.08.2007 10:00
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 22
Toplam yorum
: 46
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 2306
Kayıt tarihi
: 16.07.07
 
 

Konya'da ticaretle uğraşmaktayım. İşim rahat ve basit olduğu için sosyal ve düşünsel olaylara, yaşam..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster