Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

27 Haziran '15

 
Kategori
Aşk - Evlilik
Okunma Sayısı
40
 

Kadınlar şehri

Biri beni durdursun.
 
Romantik Komedi hayatımızın neresinde?
 
Bu romantik komedi dizileri ve filmleri benim oldu bitti canımı sıkmıştır. Ama izlemeye de bayılıyorum. Belki de sadistin önde gideniyim. Kendime zarar vermek en büyük hobimmiş aslında farkında değilmişim gibi duruyor. Sevgili yok, üstüne bu aralar ön dişlerim de yok. Tedavi sürecinde olduğum için bildiğin babanne gibi geziyorum. Sanki dişim varken hayatımda bir atraksiyon vardı. Gören de büyük aşk yaşıyordum da, dişlerim gidince kaybettim sanır. Öyle olsa ne yapardım acaba? Yani dişlerimin gidişinden başka hayatımda ekstrem bir şey gerçekleşmedi. Neyse konu dişlerim değil.
 
Konumuz o yakışıklı ya da karizmatik erkeği bulamamış olmam. Böyle ağzımın suyu aka aka bu tarz filmleri ve dizileri izliyorum. Gören de açım ve nar gibi kızarmış piliç gördüm sanır. Ay! bir de bu başrol karakterleri üzüldüğün de, benim de üzülmem yok mu, en kötüsü! Lan beter olsun O....o! Hem yakışıklı, hem zengin bir de evlenmek gibi bir arzu içinde olan adamı bulmuşsun, neymiş " kız işini bırakamazmış, ailesi istemiyormuş." bir si...r ya! Adam akıllı birini bulmak zorken, üstüne o ilişkiyi yürütmek zaten bir devrim sayılırken, bunlar yetmezmiş gibi bir de evliliğe ikna sürecini varken, başrol kızımız adama bir de naz yapsın.
 
Kaç kız öyle erkek istiyor haberin var mı, mal! Bunları yazana da uyuzum. Niye bizi kandırıyorsun. Öyle bir erkek karekter çizip hayallerimizle oynuyorsun? Realist  de olunmuyor bunlar yüzünden. Hep bir hayal aleminde yaşıyoruz. ANASI SATTIĞIMIN filmleri yüzünden evlenemiyoruz. Evet, suçluyu buldum!  Aşk aşk diye beklerken kısacası gö....ü yırtarken, aşkın kapıdan girmesine izin vermiyoruz.Sonra otur salyaların aka aka bu filmleri izle. Hayat mı lan bu!
 
http://cityroses.blogspot.com.tr/2015_03_01_archive.html
 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 3
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 52
Kayıt tarihi
: 27.06.15
 
 

Mersin Üniversitesi Muhasebe bölümünden mezun olduktan sonra iş hayatına Şişecam ve Ofer shıp ınc..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster