Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

27 Nisan '15

 
Kategori
Mizah
Okunma Sayısı
491
 

Kadınları kendinize aşık etmenin yedi yolu

Kadınları kendinize aşık etmenin yedi yolu
 

Kadınlarla ilgili yaptığım araştırmanın sonuçlarını açıklıyorum. Bu yazımda kadınları kendinize aşık etmenin yedi altın kuralını anlatacağım. Birinci kural bu yazıyı mutlaka okuyun. Bu anlatacağım yöntemleri ben bizzat kadınlar üzerinde denedim. Kendimi feda ettim. Şimdi ilk kuralımız kadınlara hediye verirken dikatli olun. Elbette alınacak hediye ile kadını şaşırtmak önemlidir. Sıradan hediyeler kadını mutlu etmez. Ona özel bir hediye almak lazım.

Örnek vereyim. Mesela benim hayvansever bir kadın arkadaşım vardı. Hayvanları çok severdi. Doğal olarak ben de ilgisini çekmiştim. Onu kendime aşık etmek kolaydı. Hediye alacaktım. Hayvansever bir kadını en çok ne mutlu eder. Elbette bir hayvan. Bendeniz de kendisine bir hayvan hediye ettim. En son beni, "Hayvanoğlu hayvan" diye kovaladığını hatırlıyorum. İlk mühim kural. Hediye seçiminize dikkat edin. Bu arada hayvansever kadın arkadaşıma ayı hediye ettiğimi belirteyim. Ayıyı nasıl bulduğumu merak edenlere anlatırım bilahare.

Efenim ikinci kural yanında olun. Kadınlar kendilerini yalnız bırakmayan erkekleri severler. Bendeniz bir ara bir başka hanımefendiyle yemeğe çıkmıştım. Yemekten sonra evine bırakayım dedim. "Gerek yok" dedi. Bendeniz yine de ısrar ettim. O zaman, "Sokağın başına bırakın" dedi.  Sokağın başına geldik. Ben bırakmadım ille de eve bırakacağım. Evine kadar götürdüm. "Tamam gidin artık" dedi. Bir film izlemiştim. Adam benim gibi kapının önünde. Bir içki içeyim içerde diyor kadına. Sonra içeri giriyor ve aşık oluyorlar birbirlerine. Ben de "Bir içki içelim içerde" dedim. O sırada kapı açıldı. Bir el beni içeri çekti. O elin sahibini hatırlamıyorum. Limonata verdiler. Hastanede kollarım alçıda olduğu için sağolsun hemşire hanım içirdi bana limonatayı. Meğerse hanımefendi evde ağabeyi ile yaşıyormuş. Ağabey de Uzakdoğu sporlarından birinde geçmiş zaman pek hatırlayamadım ama şampiyonluğu varmış. Yani öyle bir daldı ki herif bana Tibet'e gidip gelmiş kadar oldum. Demek ki kural neymiş kadınlara yakın olun ama o kadar da değil.

Efenim üçüncü kural sihirbazlık yapın. Kadınlar kendilerini şaşırtan erkeklere bayılır. Bir kadını da bir sihirbazdan daha çok kim şaşırtabilir ki? Bendeniz de gerçekten çok sevdiğim ve bana aşık olmasını istediğim bir hanıma sihirbazlık yaptım. Bu hanım arabalara çok meraklıydı. Yeni bir araba almıştı. Ona bu arabayı yok edip tekrar getirebileceğimi söyledim. Numaram basitti. Sis kullanacaktım. Sisler arasında araba bir an yok olmuş gibi görünecekti. Sonra sis dağılacak ve araba görünecekti. Sis bombasını attım. Kadın heyecanlı, meraklı. Müthiş eğleniyor. Sisler içinde arabada kayboldu. Sonra sis dağıldı araba yok. Kadın şaşkın. Panik. Bendeniz ne halt edeceğimi bilmiyorum. Sadece kadının, "Defoooooooooooool" diye bağırdığını hatırlıyorum. Ertesi gün arabanın çalındığı ortaya çıktı. Üçüncü altın kuralımız sihirbazlık yaparken abartmayın.

Kendime aşık etmem gereken bir hanımla buluşacağım.

Şimdilik bu kadar. Gerisini de yazacağım. 

 

 

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Diğer kuralları da en kısa zamanda bekliyoruz. Stresli geçen günüme çok iyi geldi yazınız. Teşekkürler

Zeynep ÖDEN 
 29.04.2015 15:33
Cevap :
Onları yaşıyorum. Yazacağım. Sevgiyle.  30.04.2015 2:06
 

Fikrimin telifi mi :) Buyrun sizindir.

OynamıYorum 
 28.04.2015 19:41
Cevap :
Bu kanuda bir yazı yazacağım. Madem tamam dediniz.  29.04.2015 2:06
 

Düzenini hemen çökertmeyecek daha güvenli duyularla ilşkileri biraz daha uzatabilmenin yollarını da döşeseniz keşke kalan diğer kuralların içine;ki yürüyüşümüz biraz uzun sürsün hiç değilse...Gülümsetiyorsunuz okuyucularınızı ne güzel.Elinize sağlık sayın Solohan.Selamlar.

Abbas Oğuz 
 27.04.2015 23:22
Cevap :
Çok teşekkürler.  29.04.2015 2:06
 

Aynı kuralları erkekler için kullanamayız değil mi :) Gerek yok hemen aşık oluyorlar zaten de sonra hemen unutuveriyorlar :) Neyse üç kural tamam. Kalan dört kuralı merakla bekliyoruz.

OynamıYorum 
 27.04.2015 7:03
Cevap :
Ya bu aşk deenn şey gerçekten tuhaf. Hemen aşık olmak konusunda da bir şeyler yazmalıyım. Fikrinizin telifini verirseniz tabii. Sevgiyle.  27.04.2015 9:22
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 179
Toplam yorum
: 1563
Toplam mesaj
: 289
Ort. okunma sayısı
: 2552
Kayıt tarihi
: 21.01.07
 
 

Barışa ve kardeşliğe inanıyorum. Türkiye'nin yaşadığı tüm sorunların kardeşlikle çözümlenebileceğ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster