Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

09 Ağustos '09

 
Kategori
Öykü
Okunma Sayısı
566
 

Kahramanı yok bu hikayenin 1

Kahramanı yok bu hikayenin 1
 

Kahramanı Yok Bu Hikayenin


Kızın bir suçu yok bu hikayede. Hayat ve insanlar zanlı, ve idam cezası kalkmıştı, ne hayat ne de insanların kanunlarda suçunun cezasını çekeceğini söyleyen bir madde vardıı.

Egenin küçük bir kasabasında doğmuştu Naz. Ve küçük yaşta babasını kaybetti. Annesiyle birlikte yaşamaya başlamıştı ta ki bir gün annesi bir başkasıyla evlenmeye kadar verene dek. Üvey babanın ik tane oğlu vardı.

Bir gün annesi rahatsızlandı ve hastaneye kaldırıldı. Naz evde üvey kardeşleriyle kalmıştı. Kendini bir odaya kapattı ve kitap okumaya başladı. Odanın kapısı çaldı. Üvey ağabeydi gelen. Daha ne olduğunu anlamadan üvey ağabeyinin tacizine uğradı. Kaçtı evden, en yakın arkadaşının evine. Arkadaşı karşı evde oturuyordu. Soluk soluğa kalmıştı. Ne olduğunu sordular, söyleyemedi Naz. Sustu. O zamandan kalmadır belki bu suskunluğu.

Sonra aile içi geçimsizlikler başladı. Üvey baba anneyle konuştu ve Naz'ın liseyi dışarıda yatılı okumasına karar verildi.
Naz eşyalarını topladı. Bir türlü sahiplenemediği eve veda etti. Şimdi yatılı yurtta onu nasıl bir hayatın bekleyeceğini düşünüyor ve biraz da korkuyordu.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

NAZ MI HAYAT MI INSANLAR MI SUCLU SUCUN KAYNAGI NE OLURSA OLSUN EMPATI KURULMALI VE BUTUR INSANLARI TOPLUMDAN SOYUTLANIP GEREKEN CEZALAR VERILMELI KI DIGER NAZLAR YANMASIN HAYATTAN KORKMASIN KOPMASIN...

ebru tepe 
 09.06.2010 15:09
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 34
Toplam yorum
: 13
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 989
Kayıt tarihi
: 02.07.09
 
 

Kuşadası ve Antalya arasında geçiriyorum günlerimi. 25 yaşındayım ve Akdeniz üniverstesi mezunuyum. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster