Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

18 Aralık '09

 
Kategori
Psikoloji
Okunma Sayısı
285
 

Kamer devranı

Kamer devranı
 

http://www.kaliteliresimler.com/data/media/25/artwork52.jpg


Saçmasapan birşeyler yazmak istiyorum bugün. Serbest kürsüye çıkmış gibi atıp tutmak istiyorum hayata. Kimse yorum yapmasa kimse okumasa da olur. Ya da kimse anlamasa hiçbirşeyi. Kafam bulanık bugünlerde. Keşke erkek olup sövsem, en ağır küfürleri etsem diyorum. Etsem de kimse beni ayıplamasa. Hatta içinden ne geliyorsa onu yap deseler.

Krize, saçmasapan domuz gribine, dünyada dönen entrikaları görmeyen gözlerini ve yüreğini kapatmış insanlara katlanamıyorum artık. Artık yaşadığım dünyayı anlayamıyorum. Neyiz, nereye gidiyoruz, bunları anlayan avuç içi kadar bir çoğunluk mu? Yoksa ben mi abartıyorum. Ya da abartılar bile insanlara normal mi geliyor? Düşünüyorum, işin içinden çıkamıyorum. İnsanlar bir dilim ekmeğe muhtaçken azla yetinemeyen insanlara da sövmek istiyorum aslında.

Hayat kısa, hayat acı, hayat içinden çıkılmaz bir yol artık. Sevinçlerde üzüntüler kadar anlık. Neden?

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

sevgil ScReAm, farkindaligin güzel bir meziyet. Kapitalist sistemin bencil ve simarik cocuklari onlar. Kendi ölcütlerine göre kendilerini kaf daginda görüp bencillesirken, baskalarinin maddi ve manevi degerleriyle boy ölcme cabasi verirken; üstünüm ya da üstün olmaliyim kompleksi ile bogusurken; kendilerini kaybettiklerinin farkinda degiller; belki henüz degiller...Sevgilerimle.

mine objektif 
 18.12.2009 14:26
Cevap :
peki ne zaman farkına varacaklar?  18.12.2009 16:04
 

Yazdıkların saçmapan degil, hayatın içinden şeyler.. hayata ve bazı insanlara atıp tutmak lazım bazen.. içinde seni boğan ne varsa döküp saçmak lazım.. "eline sağlık" diyorum, selamlar..

sema öztürk 
 18.12.2009 11:25
Cevap :
Belkide şu an çoğu insana saçma gelen şeylerdir bunlar. Evet aslında yüksek bir yere çıkıp bağırmak istiyorum yine de sesimin kaybolacağına inanıyorum  18.12.2009 11:47
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 63
Toplam yorum
: 291
Toplam mesaj
: 59
Ort. okunma sayısı
: 497
Kayıt tarihi
: 21.03.07
 
 

1984 zonguldak doğumluyum. İkizler burcuyum:) Z.K.Ü endüstriyel elektronik mezunuyum. İlgi alanla..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster