Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Ağustos '16

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
2537
 

Kanal D'nin yaz dizileri tutmadı! Kanal çöküşte!

Kanal D'nin yaz dizileri tutmadı! Kanal çöküşte!
 

Kanal D dizileri kalitesiz olduğu için reyting alamıyor!


Kanal D nin bu sene yaz dizileri bekleneni veremedi. Hayatımın Aşkı , Tatlı İntikam , Kanıt dizileri reyting listelerinde çok düşük oranlar alıyor.

Fox , Show , Atv , Star dizileri 4-5 reyting alırken Kanal D nin yazlık dizileri 3 reytingi zor alıyor. Kanal D şuanda büyük zarar ediyor gibi.

Özellikle Hayatımın Aşkı ve Kanıt dizileri bu yazın en büyük fiyaskosu. Hayatımın Aşkı adlı dizi Kanal D gibi kanalda gençlik dizisi olmasına rağmen yani ergenlerin izlediği türde popülerliğe oynayan bir iş olmasına rağmen dizi 3 reytingi bile alamıyor.

Kanal D gibi bir kanalda yazın sıfır rakiple 3 reytingi alalamak büyük rezillik. Sektörde o dizide oynayan oyunculara bakış açısı da büyük oranda değişecektir. Çünkü Kanal D de sıfır rakiple yazın o reytingi alan oyuncular başka kanallarda ne yapacak yani ?  O dizide oynayan oyuncular büyük düşüşte sektörde adları geçmiyor hiç , dizileri şuan yayında olmasına rağmen. Dizinin oyuncuları da çok zayıf. Oyunculuk adına izleyiciye bir şey verebilen bir isim yok Berk Hakman hariç. Dizi vasat konusu , klişelerle dolu senaryosu ve zayıf oyuncuları ile kanal D yi dibe çeken başlıca işlerden biri…

Tatlı İntikam dizisinin reytingleri de içler acısı. Dizi 4 reytingi alamıyor. Hatta AB ölçümlerinde 3 reyting bile alamıyor çoğu zaman.

Dizi sıfırı tüketmiş konusu çökmüş senaryosu iyice saçmalamaya başlamış. Oyuncuları ise bana göre düşük performanslar sergiliyor. Vasat bir iş izleyince zaten sıkılıyorsunuz dizide saçmalıklar almış başını gidiyor. Kanal D gibi bir kanala kesinlikle yakışmayan bir proje.

Kanıt : Ateş Üstünde  adlı dizi ise geçtiğimiz senelerde yayınlanan Kanıt dizisinin değişik bir versiyonu olarak yeniden önümüze sürülen bir iş. Ama yarısı kadar bile iyi yapamamışlar. Zaten izleyicide bunu görünce diziyi benimsemedi. Kanıt çok düşük reytingler alıyor. 3 reyting bile hayal olmuş neredeyse dizi için.

Kanal D büyük ihtimal ile ilk önce Hayatımın Aşkı Sonra Kanıt sonra da Tatlı İntikam dizilerini yeni sezon başlayınca yolcu eder. Çünkü Kanal D gibi kanalda 4 reyting alamamak büyük rezillik yani. Kanal D zararına iş yapmayacağına göre bu diziler yakın zamanda biter. Bitsin de bence bu 3 dizide sektörün kalitesini düşüren projeler ve gün geçtikçe daha da çöküyorlar konuları ve oyuncuları zayıf olduğu için.

Bakalım Kanal D  kaliteli işler yapacak mı yakın zaman da ? Çünkü şuan Show , Fox , Star, Atv  dizileri Kanal D yi ezip geçiyor…

Çetin Kaya

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Kurtlar vadiside gittik artık Kanal D pek tutmayacağa benziyor. http://www.kumanda.tv/kanal-d

sezer arslan 
 23.10.2016 2:31
 

Kurtlar vadiside gittik artık Kanal D pek tutmayacağa benziyor. http://www.kumanda.tv/kanal-d

sezer arslan 
 23.10.2016 2:31
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 448
Toplam yorum
: 14
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1459
Kayıt tarihi
: 31.01.14
 
 

Şuanda Turizm İşletme Fakültesinde okuyorum.Endüstri Teknik Ve Meslek lisesi mezunuyum. Ufak mana..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster