Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Haziran '12

 
Kategori
Deneme
Okunma Sayısı
606
 

Kanseri yenmek

Kanseri yenmek
 

KANSERİ YENECEĞİZ


Kanseri adım adım yeniyoruz. Her geçen gün daha iyiye gidiyor. Üçüncü kemoterapi de bitti. Herşeye rağmen hayat devam ediyor ve edecekte. Kazanacağız.

Herşey mutlu olmakla, hayata gülerek bağlanmakla başlıyor. Ne olursa olsun, canınızda yansa, arkanızdanda vurulsanız, aldatılsanızda ve hatta ağlarken bile bir yanınız daima gülmeli. Hayata olumlu yönlerden bakmalı, sevdiğinize daha sıkı sarılmalı, düşmanlarınızı bir daha düşünmemek üzere kenara atmalısınız.

İçinde bulunduğunuz durumu kabullenmeli ama asla pes etmemelisiniz. Savaşmaya devam etmelisiniz. Vücudunuza mutluluk enjekte etmelisiniz. Kalbini kırdıklarınızı ziyaret etmeli ve hatta af dilemelisiniz. Küçük insanların sözlerini ve davranışlarını dikkate almamalısınız. Sizin kalbinizi kıranları, üzenleri, koşulsuz affetmelisiniz.

Hayat sandığınızdan da daha kısa. Hayatı, sevgiyle sevgiliyle doya doya yaşamalı, küçük şeylerden mutlu olmayı öğrenmeli, maddi kavramları bir kenara bırakıp, manevi mutlulukla yola devam etmek gerekiyor.

Unutmayın;

HER ŞEY SİZİNLE BAŞLAR

Üçüncü kemoterapid e bitti. Her şey daha iyi olacak.

KANSER SENİ YENECEĞİZ.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

Bu blog Editör'den Öneriler alanında yayınlanmıştır

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Merhaba Engin Bey çok haklısınız hayat sandığımızdan çok daha kısa ve bizler bunun farkına varmadan dünyanın sihirne kapılıp giderken çok önemli noktaları unutuveriyoruz.Bu yazınız yüreğime su serpti çünkü uzun zamandır üzüntünüzün ve çabanızın farkındaydım.Güzel sonuşlar alacaksınız bundan eminim ve bu güzellikleri bizimle paylaşacağınız günleri bekliyorum.Dualarımdasınız.

Şennur Köseli 
 10.06.2012 18:48
Cevap :
Sennur Hanım; çok tesekkur ederim. evet guzel sonuçlar alacağız insallah. evet sıkıntılıydım kaç aydır. uzgunum sizlerede yansıtmak zorunda kaldım. ve her sey iyiye gıdıyor ,gıdecek.İnanırmısınız kac aynır ne yaptığımı bile bilmiyorum. VE HER ŞEY İYİ OLACAK sevgiyle kalınız  11.06.2012 19:08
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 47
Toplam yorum
: 87
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 1618
Kayıt tarihi
: 18.11.11
 
 

Engin Göksu  1976 Kayseri'de doğmuş. Cumhuriyet Üniversitesi Jeoloji Müh. bölümünü bitirmiş. Hale..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster