Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

19 Ocak '12

 
Kategori
Bebek - Çocuk
Okunma Sayısı
190
 

Kantar gözlü ablalara selam olsun.

Beli 1000 cm baseni 2000 cm civarı olan arkadaşımla karşılaştım dün. Kendisi henüz ne bir çocuk doğurmuş ne de başka bişey. Hatta evde kalmış kız kurusu.(seni kim alsın zaten düdük) Öyle bi çıldırttı ki beni sinirimden nihooooeeee diye haykırmadığıma dua etsin suratına.
Ahu bir ceylan gibi sekerek vitrinlere baka baka Cihangir semalarında dolanırken keskin bir çığlık duydum sağ yanımdan. Kocaman cüsseli ve sahne makyajlının biri bana doğru geldi, tanıyordum da bu sahne makyajlıyı. İki sahte mucuktan sonra "ay sen ne kadar kilo almışsııııııın" dedi koca cüsseli. Sırıtıyorum ama nasıl sinir oldum anlatamam. İki gram kalan çirkin besleme sarısı saçlarından tutup kaldırıma sürte sürte beynini akıtmak istedim. Üzerimde de içine yün, polar, kürk Allah ne verdiyse doldurulmuş kar montu var Adriana Lima giyse obez durur. Şöyle bir önünü açtım montun niyetim "kör salak monttan o şişkinlik" demekti ama avazı çıktığı kadar "aa yok yok sen baya şişmişsin canımcım" diye kükredi. Israrla söylemedim ben de gebeyim diye. Kilo bu alınır verilir çok takmamak lazım evli olunca böyle hafif tombikleşiyo insan düzenli hayat, sağlıklı besin, mutluluktan falan diye geveledim. "Aman of koca kahrı mı çekilir ,ev mi temizlenir sürekli, tek eşlilik bana göre hiç değil ben evlenmeyi hiç düşünmüyorum böyle mutluyum çoooook hem de" dedi ama nasıl kudurduğunu anlatmama hiç gerek yok değil mi? Şimdi bu modeller her gece "Allahım bana bir koca, kocadan geçtim uzun ömürlü bi ilişki, onu da geçtim haftasonu beni dışarıya çıkartacak bir adam olsun yanımda bari" diye ağlayarak dua ederler. Ama dışarıya güçlü kuvvetli gözükecekler ya aman almayayım böyle çok mutluyum ayağı yaparlar. Fakat kimse de yemez.
Sarışın, makyajlı Panda'nın yanından ayrıldıktan sonra eve dönüş yolunda bir eczaneye girip hassas tartıda tartıldım. Buradan kantar gözlü ablalara selam olsun ala ala 600 gram almışım. O sarı Panda'ya da ettiğim küfürleri sizin hayal gücünüze bırakıyorum.

Hamiş : Biri bana ay ne kadar şişmişsin derse yemin ediyorum ağzını burun dalarım. Buradan da rezil-i rüsva ederim haberi olsun.

Ayfer Gözübüyük bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Telli Babalara gidip adaklar adamıyorsa dualar etmiyorsa adımı değiştirin. Ayrıca da ben evliliği düşünmüyorum diyene en yüksek sesli kahkahamı gönderiyorum. Düşünce gücüyle mi oluyomuş? şu insanların kalıplarından büyük laflar etmesi beni çıldırtıyor. Hem de böyle şirin, böyle tatlı bir hamile bayana "kilo almışsın" demek? nazar etme ne olur iste senin de olur diyorum ona.

Merve Ballı Acar 
 20.01.2012 9:31
Cevap :
geçen yine gördüm tavus kuşu gibi kabartmış kafasını ava çıkmıştı.gebe olduğumu öğrenmiş.ortadan çatlamış hali de vardı bu sefer :)  20.01.2012 14:39
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 7
Toplam yorum
: 13
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 189
Kayıt tarihi
: 06.01.12
 
 

Alelade bir Nisan gününde İstanbul'da doğdum. Kendimi bildi bileli çizdim, ama ressam olmadım. Uz..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster