Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

 ÖNSÖZ: Ben ne uyak bilirim ne bir kafiye/ Yarım asırlık ömrüm geçti nafile/ İçimden geçenler hepinizin emrine amade/ Gönlümden geçenleri yazıyorum ha bire /Nasıl yazılır bilmem ki yazıyı şiiri/ Kalbimden geçen gibi dökülüyor inan her biri /Sürçü lisan eder isem aman af ola /Sakın yerden yere vurmayın ha acemi Adil'i....

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Mesela Bir Kurbağa

Çalıştığım dönemde beni gezdirmekle görevli aracın şoförüne bir dakika durur musun hemen hemen deyince şaşırmıştı. Şoför durdu bende araçtan indim. Geri çık diğer taraftan dolan beni al deyince bir anlam verememişti. Dayanamadı sordu. Neden öyle yaptığımı. Çunkü! O durdurduğum yerin az ilerisinde bir karınca konvoyunun yolu geçtiğini görmüştüm onun için demiştim. Çok tuhaf bir şekilde yüzüme bakmıştı minnet ve sevgi dolu bir ifadeyle.

09 Haziran 2020 23:07
Blog yazmak zor zanaat :(

Kadri bey uzunca bir aradan sonra kısada olsa sesinizi M.Blogda duymak güzeldi. Severek takip ettiğim, bana değer katan yazılarınızı keyifle okudum katıldığım günlerde. Sağlığınızın daim olması dileklerimle saygılar sunuyorum.

26 Nisan 2020 19:58
Apışık Hayatlar 2

Bayılıyorum şu yazım tarzınıza. İçinizden geldiği gibi. Eğmek, bükmek, kıvırmak ufalamak yok. Ne düşünüyorsanız özgürce. Ha bir edebiyatçı eleştirisi yapacak kadar bilgi ve deneyimim yok. Fakat tarz olarak içten samimi ve bir o kadar da pervasız bir yazım tarzınız var. Keyifle takip ediyorum. Çok hoş devamm lütfen. Saygıyla.

16 Nisan 2020 15:28
 
Toplam blog
: 73
Toplam yorum
: 165
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 386
Kayıt tarihi
: 10.11.17
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster