Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

13 Nisan '08

 
Kategori
İnsan Kaynakları
Okunma Sayısı
761
 

Kariyer panayırı

Kariyer panayırı
 

İş arayanlar, Kariyer Panayırı'nı kaçırmayın.


Geçen sene ilki yapılan kariyer panayırının ikincisi 18-19 Nisan 2008 tarihinde Harbiye Askeri Müzesinde yapılacaktır. Kariyer panayırı PERYÖN ve İşte insan’ın ortaklığıyla düzenlenmektedir. Ayrıca bu etkinliğe birçok firmada destek vermektedir.

Panayırın amacı iş arayanlar, işini değiştirmek isteyenler, yazın staj yapmak isteyen üniversite öğrencileri ile iş dünyasını bir araya getirmektir.

Panayırda Türkiye’nin önde gelen birçok firması şirketlerinin tanıtımını yapıp, iş arayanların başvurularını kabul edecek. Böylece adaylar ilgilendikleri firmaları yakından tanıyıp firmayla ilgili bilgi alma imkanına sahip olacaklar.

Panayırda firmaların kendilerini tanıtmaları ve iş başvurularını kabul etme yanında, panayırda iş ve kariyer konusunda kendi alanında uzman kişilerin vereceği seminerlerde bulunmaktadır.

Seminerde Cv yazma tekniklerinden, mülakatlara, iş arama tekniklerinden, yurt dışı iş olanaklarına kadar birçok konuda bilgiler verilecektir. Bunların yanında iş dünyasının adaylardan beklentileri, sektördeki en son gelişmelerden bilgilerde verilecek.

İş arayanların bence kaçırmaması gereken büyük bir organizasyon. Hele kariyerinizin başındaysanız daha faydalı olacaktır. Çünkü çalışmak istediğiniz sektör temsilcileriyle görüşüp, sektör beklentileriyle kendi beklentilerinizi görme imkanına sahip olabileceksiniz.

Ülkemizde bu tür yapılan organizasyon sayısını düşününce etkinliğin önemini bir kez daha anlaşılıyor. Seminer ve oturum programı, katılımcı firmalar ve daha birçok bilgiyi http://www.kariyerpanayari.com/ adlı siteden öğrenebilirsiniz.

İki günlük organizasyona isteyen herkes ücretsiz olarak katılabilecek.

Teşekkürler PERYÖN teşekkürler İşte İnsan….


Murat YAŞAR
www.muraty.com

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 54
Toplam yorum
: 34
Toplam mesaj
: 29
Ort. okunma sayısı
: 7187
Kayıt tarihi
: 11.09.07
 
 

“1980 yılında İstanbul’da doğdum. İlkokul ve ortaokulu İstanbul’da okuduktan sonra 2 sene Edirne Fen..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster