Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

03 Temmuz '13

 
Kategori
Teknoloji
Okunma Sayısı
934
 

Karşınızda Kızıl Ordu ve Nazi Askerleri

Karşınızda Kızıl Ordu ve Nazi Askerleri
 

Savaşı an ve an yaşayacağınız gerilim dolu bir oyun!
 
İşte size savaş dolu, direniş ve heycan dolu bir pc oyunu. Sert bir savaş, tarihsel bazı olaylar ve Karşınızda Kızıl Ordu ve Nazi askerleri. Her şey burada size bağlı. Kızılordu'nun tarihindeki en zor savaşlardan bir tanesine tanık olacaksınız Company of Heroes 2 ile... Kızılordu adına vereceğiniz kararlar savaşın sonucunu gösterecek.
 
Dünyanın en karanlık saatinde, Sovyet Kızıl Ordu'nun kumandasındasınız ve Anavatan'ı Nazi istilacılardan kurtarmak adına ön cephede sert bir çatışmaya girmek üzeresiniz.
 
Takvimler 1941'i göstermektedir ve 14 milyondan fazla askerin öldüğü, 2. Dünya Savaşı'nın en kanlı çatışması patlak vermek üzeredir. Savaşı kaybetmek üzere olan Kızıl Ordu'nun en zorlu ve en pahalıya mal olan savaş sahnesinde, Doğu Cephesi'nde, nasıl olup da Almanya'yı yenip zafere ulaştığına şahit olun.
 
Askerî taktikleriniz bu çatışmanın bütün dengesini sarsacak derecede önemli. Vereceğiniz taktiksel savaş ile güçlü bir askeri lider olduğunuzu gösterin ve Sovyet İmparatorluğu'nun gücünü kullanarak Berlin'e kadar ilerleyin.
 
Anavatan sizi çağırıyor!
 
Öne çıkan özellikler
 
Ödüllü fikri mülk: Bütün zamanların en yüksek notlarına sahip seri, strateji türünü bir kez daha tanımlayacak yenilikçi bir savaş tecrübesi sunmak için geri geliyor.
 
Essence 3.0 motoru: Benzeri olmayan TrueSight™ sistemi ve savaş alanının değişmesine neden olacak ultra gerçekçi dinamik hava şartları sunan ColdTech™ sayesinde grafik kalitesini ve ölümcül savaşın en doğru şekilde yansıtılmasını sağlayan en üst düzey teknoloji.
 
Kan ve kar: Bir ikon haline gelmiş Kızıl Ordu'nun komutasını alın ve bu ideolojiler savaşında Nazi istilacıları Doğu Cephesi'nden geri püskürtün.
 
Taktik savaş: Yeni Kumandan Yetenekleri'nizi geliştirin ve kullanın; Dinamik Savaş Taktikleri sayesinde ön cephe savaşını an ve an yaşayın.
 
Heyecanlı çevrimiçi savaş: Bu yüksek kalitedeki ve hep olumlu eleştiriler almış fikri mülkten beklendiği üzere hem karşılıklı mücadele konusunda, hem coop olarak gelişmiş bir çok oyunculu sistem sunulmaktadır.
 
Sistem Gereksinimleri Minimum
 
Online İnternet bağlantısı
Ekran Kartı 256MB Direct3D 10 destekli ekran kartı (GeForce 8800 veya RadeonHD 2900)
Sabit disk alanı 20GB
İşlemci 2Ghz Intel Core2 Duo veya dengi
RAM 2GB
İşletim Sistemi Windows Vista (32bit) / Windows 7

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 80
Toplam yorum
: 2
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 2893
Kayıt tarihi
: 13.01.13
 
 

Tuncay Takmaz 1975 yılında Şişli İstanbul'da doğdu. Bugüne kadar 27 kişisel sergi açtı, çok sayıd..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster