Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

23 Temmuz '12

 
Kategori
Futbol
Okunma Sayısı
223
 

Karşıyaka çarşı yürüyecek

Karşıyaka çarşı yürüyecek
 


Karşıyaka taraftar grubu Çarşı 26 Temmuz akşamı saat 20:00 'de Osmanbey parkında toplanarak yürüyüş düzenleyecek. Yürüyüşün sebebi ve amacı yönetimi istifaya davet etmek.

Büyük umutlarla Karşıyakalı bir başkan hayaliyle seçilen Cihan Başkan hatalarıyla ve hayal kırıklıklarıyla 2 ayı bile tamamlamadan taraftarların yürüyüş düzenlemesine sebep oldu. Başkan ilk ayını tamamlarken çarşının internet sitesinden yaptığı açıklamaları yadırgayanlar bile ki onlardan biri de benim şuan gür sesle başkanı istifaya çağırıyor.

Semtimizin toprağında büyümüş, havasını solumuş, suyunu içmiş daha önce görev aldığında şampiyonluk yaşatmış Cihan Büyükoral 'ın vaad ettiği değişim bir çok taraftarı heyecanlandırdı. Ancak vaad edilen değişim rüzgarı hiç bir yaprağı kımıldatamadı.

Cihan başkana sahip çıkılmasını ve sabredilmesini istiyordum. Ancak bir gazetenin ege ekinde tam sayfa ilanı görünce düşüncelerim tamamen değişti. Kendisinden önceki yönetimleri suçlayıcı, günü kurtarma amacıyla hazırlanmış bir metin gazetelere tam sayfa  olarak ilan verilmiş. Parasızlıktan söz eden başkanın gazetelere o ilanlar için ne kadar ödediğini de açıklaması gerekirdi. Başkanın kendisini ifade etmesi gereken yer gazete sayfaları değildir. Taraftara seslenilmek isteniyorsa açılır Karşıyaka stadının kapıları çağırılır taraftarlar anlatılmak istenen gözlere bakılarak anlatılır. 

Bu ilandan sonra Cihan başkan savunma gücünü kaybetti. Günü kurtarmak için kendi takımlarında kadroya alınmayan oyuncularla anlaştı. Ancak teknik direktör Yücel İdiz yönetimin istediklerini yerine getirmemesi sebebiyle istifa etti. Cihan başkan bu istifadan sonra çok daha büyük bir yanlış tercihte bulundu ve takımın başına Cihat Arslan'ı getirdi.

Cihat Arslan geçen sene çalıştırdığı iki takımı Bolusporu ve Göztepeyi rezil etmiş bir hocadır. Karşıyakalı olması ve boşta olduğu için ücret maliyeti daha uygun olduğu için tercih edildi. 

Büyük bir heyecanla başkanlığa geldin, kökleşmiş alışkanlıkları değiştireceğini söyledin, sponsorlarımız hazır dedin ama hiç biri gerçekleşmedi Cihan Başkan. Gazete ilanın ve kendi fikrim olarak Cihat Hocayı takımın başına getirmen kabul edilemez. Çarşı perşembe günü seni istifaya davet etmek için yürüyor, eğer bu süreçte koltuğu bırakmazsan Cihat Hoca tercihin sana koltuğu bıraktıracaktır. Ne olursa olsun olan gene taraftara olacak.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 161
Toplam yorum
: 98
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 1202
Kayıt tarihi
: 03.05.11
 
 

İzmir Karşıyaka'da yaşıyor Maliye mezunu http://www.karsiyakahaber.com/ yazarı   ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster