Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

20 Haziran '07

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
378
 

Keklik

Keklik
 

Türkiyede Onurlu bir siyasetçi... Hem de Manisada... Biliyorsunuz onurlu siyasetçiler sadece Japonyada olur. Bu gün, Manisa'nın mahalli bir gazetesindeki bir yazıyı okuyuncaya kadar; bizden de ONURLU BİR SİYASETÇİ çıkacağına inanmazdım. Yani inanılmaz bir şey okudum. Akşam gazetesi kaynaklı.

Diyor ki; Bir partinin manisa adayı, 2. sırayı almak için, o partinin bir etkilisine 400.000, 00 ytl para vermiş. Şimdi diyeceksiniz ki:

- Eeeee ne var bunda? Bizim ülke için gayet normal. Hele bu partinin barajı aşabilecek bir parti olduğu düşünülürse bizim siyasetçilerin ceylan derisi koltuklara oturmak için yapamayacakları şey yoktur.

Hayır sorun bu değil haberin devamı...

Hem de Türkiye'de hiç rastlanmayacak türden. Yazının devamını söylediğimde siz de inanmayacaksınız...

Evet aynen şöyle: Bu olayı öğrenen aynı partinin Manisa 1. SIRA ADAYI (YANİ MİLLETVEKİLLİĞİ GARANTİ ADAY) "Ben bu lekeyi taşıyamam diye" adaylıktan istifa etmiş.

Ya Allah aşkına olabilir mi böyle bir şey. Gerçekten böyle bir siyasetçi var mı? Varsa kimdir? Neye benzer, kime benzer? Japonlar gibi çekik gözlü mü? Yoksa ingilizler gibi asil mi? Yoksa bizim gibi normal bir insan mı?

Şahsen ben deli gibi merak ettim. Bu siyasetçi nerede? Medyayı bu önemli sorumluluğa çağırıyorum. ALLAHIM NOLUR BU OLAY YALAN OLMASIN! BİZ DE GÖĞSÜMÜZÜ KABARTABİLELİM. BİZİM SİYASETÇİMİZ DE ONURLU DİYE....

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Yazınızda keşke isim de belirtseydiniz. Ne güzel evet böyle insanlar var,geçmişte de vardı,şimdi de var.Bu seçimde Turhan Çömez de böyle bir kimlik sergiledi,çok hoşuma gitti doğrusu.Böyle örnekleri bol bol alkışlamamız gerek.Yoksa yeni nesle iyi örnekler bulamayacağız..

nevin demir 
 22.07.2007 13:46
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 45
Toplam yorum
: 28
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 2946
Kayıt tarihi
: 12.06.06
 
 

İstanbul Hukuk 1990 mezunu. Hukukçu. 1997 T.o.d.a.i yüksek lisans başlama yetkinliğine sahip.&n..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster