Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

20 Mayıs '14

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
2476
 

Kelime Oyunu'nun yeni kanalı belli oldu! | Ali İhsan Varol geri dönüyor!

Kelime Oyunu'nun yeni kanalı belli oldu! | Ali İhsan Varol geri dönüyor!
 

Dönemin şartları malum. Engellemeler, yasaklar, ard arda patlayan skandallar derken ülkecek ilginç ve komik yerlere gidiyoruz.

Geçtiğimiz sene yaşanan 17 Aralık operasyonuyla ilgili sorduğu sorular yüzünden ekrandan uzaklaştırılan Kelime Oyunu da bu trajikomik gidişatın bir sonucuydu..

Sonra aynı programın Ali İhsan Varol olmadan Alper Ateş'in sunumuyla yayınlanacağı iddia edilmiş; herhangi bir girişim olmamıştı.

Bugün bu konuda bizlere gelen bilgiler ise mutluluk verici.

Hali hazırda Kardeş Payı'nda gayet başarılı bir oyunculuk performansı gösteren Ali İhsan Varol'un Kelime Oyunu adlı efsane yarışmasıyla FOX ekranlarında yeniden izleyiciyle buluşacağı belirtiliyor..

Bunun ne zaman olacağı,nasıl olacağı konusundaki bilgiler ilerleyen günlerde elbet elimize ya da kulağımıza gelir ve sizlerle paylaşırız.

Benim sevindiğim nokta; böyle genel kültür sorgulayan ve hafıza tazeleyen yapımlara çok ihtiyacımız var.. Zaten Kelime Oyunu'nun da ortadan kaldırılmasının asıl sebebi buydu işte. Hafızalar tazelenmesin, insanlar uyumaya devam etsin..

Bakalım bu uykudan ne zaman uyanacağız ?

Ali İhsan Varol'u bir an önce ekranlarda yeniden ve sık sık görmek dileğiyle..

Kendisinden SOMA ile ilgili sorular bekliyor diyeceğim ama bu sefer ekrandan uzaklaştırma değil komple yasaklama ile karşılabilir..

Aman diyim..

Ne olur ne olmaz durup dururken iş çıkarmayalım şimdi..

 

Anıl KOLDAŞ

twitter.com/koldasanil

koldasanil@gmail.com

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

Bu blog Editör'den Öneriler alanında yayınlanmıştır

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Ali ihsan beyin kelime oyun proğramını çok beğeniyorduk , Gerçekten çok kaliteli bir insan . Makaleyi paylaşan arkadaş engellemelerden , skandallardan bahsetmiş gerçekten çok yerinde bir tespit. Ali İhsan Varol'un Gezi eylemlerini çağrıştıran soruları nedeniyle show tv izle kanalından yayın kaldırıldı , bu ülkemizdeki siyasi baskının en büyük örneklerindendir. Bir kaç haber sitesinde de okudum aynen şöyle geçiyor ; 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturması'nın başladığı günlerde, ülke gündemine eleştirel göndermeler içeren soru ve cevapların kullanıldığı bölümlerin ardından Aralık 2013 tarihinde yayından kaldırılmıştır. Bu karar, medyada tepkiye yol açmıştır. Show'da Alper Ateş'in sunuculuğunda geri döneceği söylense de, bu yıl eski sunucusuyla birlikte Fox tv izle 'de yola devam edeceği açıklanmıştır.

harun temiz 
 01.06.2014 22:57
 

İşte bu iyi haber. Hem kendisini hem de programını özlemiştik!

Ersin Kabaoglu 
 21.05.2014 10:44
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 669
Toplam yorum
: 118
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 3595
Kayıt tarihi
: 11.02.13
 
 

Balıkesir Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunuyum. Koyu Fenerbahçeli, Ankara aşığı olup; anlataca..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster