Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

09 Şubat '21

 
Kategori
Danışmanlık
Okunma Sayısı
20
 

Kendi Alanımızı İyi Biliriz

Kendi Alanımızı Daha İyi Biliriz. Ben görme engelliyim. Yaşadığım 44 Yıllık körlük tecrübesi. Diğer engel guruplarını da tanımaya anlamaya çalışıyoruz. Sizler benim öğretmenim olun. Sorunları anlatmaya aktarmaya çalışıyoruz. Bazen de alan dışına destek olmak için çıkıyoruz. Eğer yanlış bilgi ve değerlendirmelerimiz olursa lütfen uyarın.

Öğretmenim Bekir. Biz Bekir arkadaşımızla birlikteyiz. Onun kas hastalığı var. miyopeti tanısı. Onun sayesinde de bu alanı takip ediyorum düşe kalka yuvarlanarak ta olsa bu alanda ilerlemeler sağladık. Hele bir çekyat tecrübemiz oldu ki tez yazılacak değerde bir tecrübe.

Bu gün bir arkadaş aradı. Kendisi çalışan otizmli çocuğu varmış vergi indiriminden faydalanmak istiyorum dedi bende çalışan engelli ise vergi indiriminden faydalanır dedim yahu dedim içimden belki bir istisna vardır. Hemen Yeşim hanımı aradım ve bilgimin doğru olduğunu öğrendim.

Çok şükür 20 Yıla yakındır alandayız birçok bu alana gönül vermiş büyüklerimiz üstatlarımız oldu. Onlardan çok şey öğrendik. Halada öğreniyoruz ben mi çıraklığa devam inşallah ömür boyu amatör bir ruhla danışmanlığa devam. Salih Arıkan, Tel: 0506 514 96 93

ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 1156
Toplam yorum
: 31
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 62
Kayıt tarihi
: 17.11.16
 
 

1977 Manisa Akhisar'da doğdum. 1986 İzmir Bornova İzmir Körler Okulu'na başladım. 1997 İzmir Karaba..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster