Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Şubat '10

 
Kategori
Anılar
Okunma Sayısı
296
 

Kendi kendime

Kendi kendime
 

Bu ikici kez olacak annesiz bir eve girişim. Yine içimi acıtacak biliyorum, nasır tuttuğunu sandığım yüreğim ince bir yerden yine kanayacak. Ve yine kaçıracağım gözlerimi babamdan, oda aynısını yapacak. Havadan sudan konuşacağız o evde hala duran kokuna inat. Geleceğe dair planlar kuracağız ama hep bir şeyler eksik kalacak. Sorunun senin yokluğundan kaynaklandığını bilsekte suçu başka şeylere atacağız.

Evleniyorum anne, sana tanıştıramadığım , tanışmaya yetişemeyen birisiyle. Şimdi bu konuların hangilerini babamla paylaşmalıyım bilemiyorum. Meğer ne kadar yabancıymışız birbirimize. Aramızdaki elçi gittikten sonra şimdi öyle zor geliyor ki mutlu olmak.

Bir tek senle paylaşırken tüm her şeyimi, şimdi kendimle konuşmaktan yoruldum. Seni özlemekten yoruldum, çaresiz ayrılıktan yoruldum. Herşeyin çözümünü bulurken sana çözüm bulamamaktan, katlanmaktan yoruldum.

Biz bir evin dört duvarıydık anne. Sen gittin gideli savunmasızız, evimiz soğuk, duvarımız yıkık anne.

Biliyorum elinden bir şey gelmiyor, dönemiyorsun ve belki de beni duyuyor konuşamıyorsun. Seni çok özledim anne, çok özledim. Rahat uyu...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

sen yazdıkça... ne kadar "ben" oldugunu görüyorum ve bu beni üzüyor...

sema öztürk 
 01.02.2010 18:43
Cevap :
bence sevinmelisiniz demek ki bir gün sizin gibi atlatacağım... :) üzülüyorum ama üzülerek de seviniyorum bu anormal bir durum değil ki herkesin başına gelmiş yada gelecek... ve ölümün tek tesellisi var artık bu da kaybettiklerime kavuşacak olmak... ( lütfen burdan intihara meyilli olduğumu cıkarmayın :))  02.02.2010 3:34
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 34
Toplam yorum
: 13
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 868
Kayıt tarihi
: 02.07.09
 
 

Kuşadası ve Antalya arasında geçiriyorum günlerimi. 25 yaşındayım ve Akdeniz üniverstesi mezunuyum. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster