Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

İstanbul'da yaşıyorum. Okumayı, yazmayı severim.

Bitkilere merakım vardır. Toprakla uğraşmayı severim ama şu an bahçeli bir evde oturmadığımız için ancak balkonumuzda ve ev içinde bazı süs bitkileri yetiştirebiliyorum.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Buna hiç gerek yok, sayfalarımızı hayatın bütün renklerine açalım

Cevabınız için teşekkür ederim.
Reklam verenlere değil ama sitelerine reklam alanlara faydası vardır.
Blog siteleri bu amaçla kuruluyor zaten.
Önceki yorumumu yazarken genel anlamda blog sitelerini kastetmiştim.
Ben Milliyet Blog sayfalarına çok dikkat etmemiştim. Sonradan değişik sayfalara baktım hiç reklam yok. O halde, madem burada amaç kalite ve seviyedir, Milliyet Blog yetkililerinin şikâyetleri değerlendirip gereğini yapması gerekirdi. Özellikle yeni nesillere iyi örnek olması gerekir. Burası insanların içgüdülerini ve dürtülerini tahrik edecek bir yer olmamalı. Fikir alış verişlerinde bulunulan, bazı hobiler alanında paylaşımlara imkân veren tertemiz içerikli bir blog zemini olmalıdır. Olmak zorundadır.

14 Eylül 2007 17:55
Buna hiç gerek yok, sayfalarımızı hayatın bütün renklerine açalım

Kimin umurunda olacak ki? Yani birkaç kişi sayfa karartmış, sözde blog yönetimi bu protestoyu dikkate alacak. Ben de o ahlak dışı şeylere çok karşıyım ama bu tepkiler çok safça kalıyor.Blog sitelerinin sahipleri google gibi arama yerlerinden yazılarımıza gelenlerin peşinde. bize bu ücretsiz hizmeti verenler senin benim yazılarımızla reklam geliri sağlıyorlar. Ama seksle ilgili blog yazıları ve resimleri google'dan çok daha fazla ziyaretçi çekiyor. Çok ziyaretçi demek çok reklam tıklaması demek.Gerekirse protestocu kişileri kovarlar ama onlara bir şey yapmazlar.Adamlar bize ücretsiz bir imkan sunarken hedefleri reklam gelirlerinden kazanmak.Çok da kazanıyorlar.Bize Allah rızası için bir hizmet vermek gibi bir amaçları yok.

13 Eylül 2007 03:38
 
Toplam blog
: 1
Toplam yorum
: 2
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 3672
Kayıt tarihi
: 25.09.06
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster