Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1997 Hacettepe Üniversitesi mezunu sosyal hizmet uzmanıyım. Pozitif Psikoterapi, Aile ve Evlilik Terapileri, Psikodrama Grup Psikoterapi, Geştalt Terapi, NLP Master ve Coaching Trainer alanlarında Lisans ve Master düzeyinde eğitimler aldım. Kişisel Başarı Sistem Analisti Uzman Eğitmenim.  Yerel topl..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Sarıkeçili yörükleri

Dağın, yaylanın, ormanın sahibidir yörükler, gönüllü korucularıdır. Yörüğü tükenmiş yaylalar öksüz ve yetim kalmış mekenlardır. Yabani otlar dolduruverir dağları. Yörük kültürü geliştirilmeli, yaşatılmalı, Yörüklere destek verilmeli. Kök yaşatılmalı, Kökü sağlıklı olmayan ağaç fırtınalarda yıkılıverir, Kökü sağlıklı olan ağaç yıkılmaz. Yörüklerimiz, köklerimizin bize emanetitir. Gelecek nesillere emaneti güçlendirmiş olarak aktarmalıyız. Çünkü hepimiz aynı kökün yeni sürgünleriyiz. Ayağınıza ve kaleminize sağlık. Ali Orkun SONGÜL

18 Ocak 2008 10:30
Bu yazı ciddidir,okumayınız !

Dikkate alınmalı, Gençliğe, Gençlik Merkezleriyle, Okul Sosyal Servisleriyle sahip çıkılmalı.. Araştırmayı yapan Sosyal Hizmet Uzmanı ve S.Ü. Sağlık YO. Sosyal Hizmet Bölüm başkanı sayın Prof.Dr. Çiğdem ARIKAN Hocama ve bloğunuzda gündeme getirdiğiniz için size teşekür ederim.

10 Ocak 2008 11:05
Nasıl Bir Sağlık Sistemi? (4) İngiltere

Yazınız sağlık sistemi üzerinde tartışmaların sürdügü şu sıralarda çok anlamlı, emek verilmiş bu tür yazıları görmek güzel, bu konularda yeniden yapılanma sürecinde diğer farklı düşüncelerinizi de öğrenmek isterim.

14 Kasım 2007 14:31
 
Toplam blog
: 59
Toplam yorum
: 15
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 2226
Kayıt tarihi
: 31.10.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster