Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Aralık '13

 
Kategori
Haber
Okunma Sayısı
6766
 

Kışlada zorla oral sekse 'iyi hal' indirimi!

Kışlada zorla oral sekse 'iyi hal' indirimi!
 

Diyarbakır 7. Kolordu Komutanlığı'nda T.A. adlı eri darp ederek zorla oral seks yaptırdıkları iddiasıyla yargılanan 3 asker, 18'er yıl hapse çarptırıldı. Mahkeme, eylemin teşebbüs aşamasında kalması ve sanıkların iyi hallerini gerekçe göstererek cezaları 7 yıl 6'şar ay indirdi.
 
Habertürk'ün haberine göre, Diyarbakır 2. Ağır Ceza Mahkemesi 'nde görülen davanın karar duruşmasına sanıklar katılmazken, avukatları hazır bulundu. Duruşmada savcı esas hakkındaki mütaalasını sundu. Mütaalada, "Olay günü mağdur T.A.'nın lavabodan çıkıp yemekhaneye doğru gittiği sırada şüphelilerden R.S. ve H.G.'nin kollarından tutup sürükleyerek, 1 No'lu, koğuşa götürdükleri, mağduru burada yere yatırarak, kendilerine oral seks yapmasını istediklerini" kaydedildi. 
 
T.A.'nın şüphelilere direndiği anlatılan mütaalada, ancak şüphelilerin, "Seni öldürürüz, dişlerini sökeriz" diyerek T.A.'yı tehdit edip tekmeledikleri dile getirildi. Mütaalada, tehdit nedeniyle korkan mağdurun şüphelilerin istediğini yerine getirdiği iddia edildi. (Kaynak: milliyet.com.tr)
 
Hemen dellenmeyin, eylem teşebbüs asamasında kalmış. Yani içinizi rahat tutun, tecavüz gerçekleşmemiş. Sadece oral seks  yaptırılmış...
 
Bu ne demektir? İyi hal demektir...
 
İyi hal ne demektir? Şekilde görüldüğü üz're 18-11= 7 yıl demektir...miş...
 
Bana sorarsanız mı?
 
Söylemesem daha iyi...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Değerli Esma KAHRAMAN,insanlık, "konfor!" üretmede sınır tanımazken! Kendi ilişkilerinde geri mi gitmektedir? Ve biraz üzerinde düşünmek için; “Kısas ilkesi, temelde bir şahsın işlediği suça eşdeğer şekilde cezalandırılması esasına dayanır. Yani bir kişi bir başkasının gözünü çıkardıysa gözü çıkartılır, dişini kırdıysa dişi çıkartılır, kolunu kopardı ise kolu kopartılır, öldüren öldürülür vs. Kısas en eski cezalandırma yöntemlerinden birisidir. İlk uygulamalar Hammurabi kanunlarına dayandırılır. Hammurabi kanunlarına göre bir insan başkasının gözünü çıkarsaydı onun da gözü çıkarılırdı, kemiğini kırsaydı onun kemiği, dişini kırsaydı dişi kırılırdı. Ayrıca bir insan bir beyin/ünlü kişinin kızını öldürdüğü zaman onun kızı da öldürülürdü." Bu metni değerlendirirken, ülkelere ve suç oranlarına bakılmalıdır. Sağlıcakla kalınız.

Canmehmet 
 18.12.2013 11:46
Cevap :
dillere sakız ettiğimiz bir laf var, 'empati' ben bunu yaptığımda bu haberle ilgili hiç iyi şeyler hissedemiyorum ve düşünemiyorum... Sayın Yazarım, sözün bittiği yerdeyim...   18.12.2013 17:21
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1929
Toplam yorum
: 7351
Toplam mesaj
: 429
Ort. okunma sayısı
: 654
Kayıt tarihi
: 11.11.06
 
 

  Hayatı ciddiye almam, emeği çok ciddiye alırım. Dünyanın en vazgeçilmez üçlüsü; çocuklar, çiçek..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster