Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

09 Şubat '08

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
22338
 

Kitap yayınlamak isteyenler mutlaka okusun

Kitap yayınlamak isteyenler mutlaka okusun
 

Sevgili blog arkadaşlarım. Bir çok arkadaşım kitap yayınlamak istediklerini ve kendilerine bilgi vermemi istiyorlar. Arkadaşlarımın hepsine saygılıyım ve en büyük dileğim onların bu hayallerini en kısa sürede gerçekleştirmeleridir. Milliyet Blog'dan ne kadar çok kitap çıkarsa bu hem bizim hem de Milliyet Blogun yüz akı olacaktır.

Daha önce de belirttiğim gibi büyük yayınevlerinde malesef pek şansımız yok. Ancak küçük ajanslar var kitap yayınlayan. Buralarda sistem kitabı yayınlayacak kişinin kitabının maliyetini karşılaması şeklinde çalışıyor. Eğer doğru ajansı bulursanız çok uygun bütçenizi sarsmayacak maliyetlerle kitabınızı yayınlayabilirsiniz. Kitap yayınlamak isteyen blog dostları bana mesaj atarlarsa onları yönlendirebilirim. Çünkü insanın bir kitabının olması çok güzel bir duygu. Bunu bütün arkadaşlarım yaşasın isterim. Evet blogcular kitap hayalini gerçekleştirmek hepinizin elinde aslında. Yeter ki karar verin ve çok zorlu bir süreç de olsa yola çıkın.

Yolunuz açık olsun...

ütopik bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Diğer yayınevleri hakkında iyi ya da kötü birşey söyleyemem ama ben şahsen Cinius Yayınlarını tek geçerim. İlk kitabımı bastılar, şimdi ikincisini hazırlıyorum. Derli toplu insanlar var yayınevinde, son derece uzman bir teknik kadro ilgileniyor kitapla ve çok eskiden beri bu işi yapan insanlar buldum karşımda. Ne zaman gitsem çeşitli kitapçılardan insanlar, kitap almaya geliyor oluyor. Benden önce kitabını onlardan çıkaran bir arkadaş vasıtasıyla tanıştım onlarla, çok kısa bir sürede kitabımın redaksiyonunu yaptılar, bana editörün yaptığı müdahaleleri teker teker bildirdiler, farklı farklı kapaklar dizayn ettiler ve üç ay sonra kitabımı D&R'larda bile görür oldum. İnsanın kitabını vitrinlerde görmesi ayrı bir gurur ve sırf bunun için bile bu işi yapın derim. Fiyatlarını biraz yüksek buldum en başta ama kazıklanıyorum hissine kapılmadım. Başka arkadaşlarının ağızlarının çok yandığını gördüm kitaplarını yayınlatmak isterken. Aman dikkat derim, iyice sorgulayın.

Server Özer 
 12.07.2010 17:10
 

-Kitapsal Basım Yayıncılık ve Dağıtım- Eserinizin sizden alınıp, piyasaya dağıtımı dahil tüm işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. 3 çeşit baskı paketinden size uygun olanı seçip, ortalama 2 ay içinde kitabınızı piyasada görebilirsiniz. Editörlük, sayfa tasarımı ve kapak tasarımı profesyonelce yapılmaktadır. Yayınladığımız kitapları görmek veya satın almak için; www.kitapsal.com www.kitapyurdu.com Kitabınızın yayınlanmasındaki aşamalar hakkında bilgi almak ve dağıtım listemize ulaşmak için; www.kitapbasim.com Mart ayındaki Ankara Kitap Fuarı ve Nisan ayındaki İzmir Kitap Fuarı'nda okuyucularımızla buluşuyoruz. İletişim için: info@kitapsal.com 0212 528 91 46

Gökhan Canbülbül 
 11.02.2010 17:03
 

İç ve kapak tasarımı, baskı ve türkiye çapında dağıtım dahil olmak üzere tüm hizmetler tarafımızdan sunulmaktadır. Detaylı bilgi için; www.kitapSal.com www.kitapbasim.com

Gökhan Canbülbül 
 13.01.2010 12:51
 

bende bir kitap yayınlamayı düşünüyorum. amacım bundan gelir elde etmek değil. benim için yazdığımı paylaşabileyim. yeter. :) konuyu açan abimize soru olarak ilettim. herkese bu yolda başarılar.

arifguler 
 09.09.2009 1:10
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 179
Toplam yorum
: 1563
Toplam mesaj
: 289
Ort. okunma sayısı
: 2553
Kayıt tarihi
: 21.01.07
 
 

Barışa ve kardeşliğe inanıyorum. Türkiye'nin yaşadığı tüm sorunların kardeşlikle çözümlenebileceğ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster