Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

14 Mayıs '18

 
Kategori
Kitap
Okunma Sayısı
55
 

Kitaplarımı Paylaşıyorum

      Okur-yazarlığımla övünürüm genelde. Kitaplarıma çok titizlenir, hiç kıyamaz, asla ikiye kıvırıp okumaz, beğendiğim yazılar olsa dahi altlarını çizemezdim. Başkasından kitap istemeye çekinir, başkasına ödünç vermekten ise pek hoşlanmazdım, çünkü verdiklerimden geri alamıyordum çoğunlukla. Çoğu zaman aldığım bir kitabı bir kez okur ve kitaplığımda özemle saklarım. Kitaplarım benim için çok kıymetli olduğundan, kitaplığımın tozunu kendim alır, annem aldığında kitap sıralarını karıştırdığı için kızardım kendisine.

       Zamanla daha çok kişiyle paylaşmaktan zevk duymaya başladım, artık kitaplığımda tozlanıp sararmasını istemiyorum. Dikilideyken, sitemizde oturan bir amca, benim birkaç yıldır yapmayı düşündüğüm gibi tüm kitaplarını ortaya çıkararak bir kütüphane yaratmış. Kitaplarımın büyük bir kısmını oraya bağışlayarak sitemiz kullanıma sundum. Geriye kalan, abimin okumak istedikleri haricindeki, okuduğum tüm kitaplarımı da Çanakkale Lisesi’nde yeni açılan kütüphaneye bu 4 koli kitabı da seve seve bağışladım. Şimdi yeni okuduklarımı paylaşabilmek için biriktiriyorum. Bir kitabı ne kadar çok kişi okuyabiliyorsa o kadar iyidir ve o kitap kıymetlidir benim için.

       Siz de okuduğunuz kitapları en azından benimle paylaşabilir misiniz? (göndereceğiniz kitapları okudu mu diye tereddütte bulunmamanız için adresimle beraber okuduğum kitapların listesini de veririm)

Babür Akdağ, SAHAFÇA, Sibel Yılmaz bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Sizin adınıza çok mutlu oldum. Paylaşmak gibisi var mı:) Okuldaki kardeşlerimiz kim bilir nasıl mutlu olmuştur... Seninle okuduğum kitaplarımı seve seve paylaşırım:) Yolun çok başındayım daha emekliyorum diyelim de hatta beğenirsen kendi yazdığım kitaplarımdan da yollarım eğer istersen:) Dilerim her şey gönlünce olsun kardeşçim buraya bir kalp bir de gülücük bıraktım:) ( Mesaj bölümünden adresini yollamayı unutma olur mu? Burada da kırpılmış bir göz var:) Saygı ve sevgilerimle...

Sibel Yılmaz 
 14.05.2018 21:33
Cevap :
Çok mutlu olurum sizi de okumaktan. Çok çok teşekkürler...  15.05.2018 11:36
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 105
Toplam yorum
: 43
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 73
Kayıt tarihi
: 19.04.18
 
 

1980 Adana doğumluyum. 13 yaşında friedreich ataksisi hastası olduğum ortaya çıktı. İlköğrenimi A..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster