Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

18 Aralık '12

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
6906
 

Kıyametin kopacağı gün olan 21 Aralık'la ilgili 6 gün senaryosu...

Kıyametin kopacağı gün olan 21 Aralık'la ilgili 6 gün senaryosu...
 

Şunun şurasında kıyametin kopmasına 3 gün kaldı(!)

Üç gün dediğin nedir ki?

Hemen gelip geçiverir…

Hayatın bu hızlı akışı içinde, kıyamet kopuncaya kadar çevremize daha iyi davranmakta fayda var(!)

Yani herkesin birer iyilik meleği olması, öbür taraf için bir yatırımdır(!)

Sanal medyada 21 Aralık´a yönelik en çok konuşulan senaryo var. Bu 6 gün senaryosu… Japonya prensesinin de açıklamasında benzer bir tahmin yer alıyor.

Japon Prensesine göre, dünya 3 gün 3 gece karanlıkta kalacak!

Bunları açıklarken, şöyle bir bilimsel veri ortaya sürüyorlar:

Şu an itibariyle Dünyamızın manyetik alanı 200 km kaymış, Dünya’mızın nabız atışı olarak kabul edilen manyetik frekans (Schumann Rezonansı) da 8,1 den 12,1 yükselmiş, yükselmeğe devam etmektedir. Dünyamızın nabız atışı 13’e gelince Dünyamız ve güneş sistemimiz saatte 208800 km süratle foton kuşağına girecektir.

FOTON KUŞAĞI NE? Foton kuşağı simit gibi bir daire... Çapı 2000 ışık yılı olan dev bir gök fenomeni.. Yüksek frekansta ve buna bağlı ölçekte çok yüksek enerjide fotonlardan oluşan ışık kümesidir. Foton Kuşağı’na Dünya’mız güneş ve ay’dan sonra gireceğinden 6 gün boyunca karanlıkta kalacaktır...

Peki, bu 6 gün boyunca neler olacak. Bunu da şöyle anlatıyorlar;

BİRİNCİ GÜN: Dünya 21 Aralık 2012’de kör bölgeye giriş yapacak. Bu girişle birlikte, tüm canlıların beden tipi değişecek. Hiçbir elektrikli aygıt çalışmayacak. Elektromanyetik dalganın etkisinde kalacak. O gün tam karanlık hüküm sürecek. Yıldızlar görünmez olacak.

İKİNCİ GÜN: Dünyanın atmosfer basıncı düşecek. Atmosfer basıncı düşünce de herkesin kendisini şişmiş gibi hissetmesine sebep olacak. Güneş’in yeterli ısıtamaması sebebiyle dünya hızla soğuyacak. Buzul soğukları görülmeye başlanacak.

ÜÇÜNCÜ VE DÖRDÜNCÜ GÜN: Atmosfer şafak vakti gibi sönük bir ışıkla aydınlanmaya başlayacak. O gün foton etkisi de başlamış olacak. Foton enerjili aygıtlar çalışabilir hale gelecek. Yıldızlar yeniden gökyüzünde belirecek.

BEŞİNCİ VE ALTINCI GÜN: 24 saatlik gündüz devresine giriş yaşanacak. Kör bölgeden çıkıp ana Foton kuşağına giriş olacak. Tüm canlıların güçlenip, zindeleşecek. Dünya iklimi ısınmaya başlayacak.

21 ARALIK SONRASINDA NE OLACAK? Senaryoya göre 21 Aralık´ta başlayıp 6 gün sürecek bu sürecin sonucunda insanoğlu büyük bir değişim yaşayacak. İnsanlar artık telepati ile anlaşmaya başlayacak. Telekinezi gibi psişik yetenekler ortaya çıkacak. Ancak insanoğlunun bu özel sürece geçişi 6 günlük o karanlık dönemden sağ çıkmasına bağlı. Zira o 6 günde dünya sadece karanlıkta kalmayacak, aynı zamanda depremler, su baskınları, volkan patlamaları ve salgın hastalıklara maruz kalacak.

İNSANOĞLU OLAĞANÜSTÜ YETENEKLİ OLACAK! 6 gün karanlıktan sonra Dünyada, kendiliğinden ozan deliği onarılacak ve tüm yaşam 3.boyuttan 5. boyuta geçecek. İnsanlar 2 sarmallı DNA’ları ikişerli olarak bir araya gelerek 12 sarmallı bir DNA’ya sahip olacaklar. Bu olay sırasında tüm insanların CHAKRA’ları açılacak, duyguları ve algılamaları artacak.

ZİHNİNİ OKUYACAK! Herkes bir birinin düşüncelerini okuyacak. Bu durum önceleri bir kaosa neden olacak. İnsanlarda hiç bir hastalık kalmayacak. Kendilerini ve birbirlerini tedavi edebilecekler… Fiziksel olarak 2000 yıl sürecek olan bu olay sonrasında foton kuşağı güneş sistemimizi terk edecek.

Elbette bunların hepsi birer senaryo...

Ezoterik bilgilerle süslenen bu senaryolar bilim dünyası tarafından kabul görmüyor.

Anlatılan bu 6 gün senaryosu içinde gerçek olan evrende bir foton kuşağı olduğu bilgisi. Geriye kalan her şey ise Maya kehanetleri ile harmanlanmış efsaneler... ´

Ya olursa´ diyenlerin de kapıldığı bu 6 gün senaryosu gerçekleşir mi yoksa 2012 senaryoları gibi bu da mı safsata çıkacak çok az bir süre sonra göreceğiz.

 

 

Cemile Torun bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Merhaba, Foton kuşağı konusu bilimsel bir konu. Ama bu kehanetler abartılmış diye düşünüyorum. Dünya 2000 den beri foton kuşağı içinde. Bu yüzden de davranışlar netleşiyor. uyuyan daha derin uyuyor, uyanan daha hızla yükseliyor. Saygı ve selamlar...

izmirli doksanyedi 
 18.12.2012 18:49
Cevap :
Merhaba, yorum ve katkı için teşekkürler. Laf ola torba dola... Selamlar, saygılar...  19.12.2012 10:37
 

Bıktık bu senaryolardan, bir an önce gelsin şu 22- 23 aralık artık. Paylaşım için teşekkürler saygılar

Cemile Torun 
 18.12.2012 18:20
Cevap :
Merhaba, yorum ve katkı için teşekkürler. Haklısınız! Selamlar, saygılar...  19.12.2012 10:37
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 3842
Toplam yorum
: 6442
Toplam mesaj
: 310
Ort. okunma sayısı
: 2915
Kayıt tarihi
: 23.03.08
 
 

Antalya'da 1956 yılında doğdum. Emekliyim, Üniversite mezunuyum. Evliyim, bir oğlum var Mimar. Gü..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster