Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Kasım '08

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
3645
 

Kızıma tecavüz et..! Evlenmeniz garanti olsun

Kızıma tecavüz et..! Evlenmeniz garanti olsun
 

NAMUSU KADINLARIN APIŞ ARASINDA GÖRENLERE HİTAF OLUNUR.


GELİP EVİMDE KIZIMA TECAVÜZ ET..! SENİNLE EVLENMESİ GARANTİ OLSUN !

Koşmaya yeni başlamıştı adımlarım
Düştüm
Bebeğim bir yana
Gülüşlerim bir yana.
Anneme baktım
Yoktu!
Başımda yabancı bir adam
Küçücük göğsümde kocaman elleri
Sakalları deldi geçti
pespembe tenimi.
Anne anneeeeeeee. ...
Bir oyun sandım
Elleri kara kara 'öcü' amcalarmış
Bir emzik düğümünde
yarıldı bedenim
Altımı ıslattım sandım
Kan kaybında Boğuldu insanlık!


M.Ö 2008 yılının sonbaharında 16 yaşında bir kız çocuğuna aile bireylerinin gözetiminde üstelik kendi evlerinde üstelik oyuncak bebekleriyle oyun oynadığı odasında zorla tecavuz ettirildi.

Yaş(ar)sız isimli bir adamla evlenmemekte direnen 16 yaşındaki kız çocuğu, anne babası tarafından evlerine davet edilen ve birlikte bir odaya kapatılarak Yaş(ar)sız isimli şahsa tecavüz ettirilir.

Bu ne ilkellik, bu ne ruhsuzluk, bu ne utanmazlık, bu ne ahlaksızlık, bu ne aymazlık, bu ne sapkınlık.

Daha 16 yaşında bir çocuk. Dalından koparılmaya kıyılmayan bir tomurcuk çiçek. Nasıl kıyabildiniz hiç mi vicdanınız sızlamadı, yüreğiniz hiç mi yanmadı. Bre ruhsuzlar.

Aile meclisi toplanıp karar alır, (çıkarları ne ise hiç mi hiç ama hiç önemli değil) 16 yaşındaki kız çocuklarını Yaş(ar)sız la evlendirecekler. Çoçuk olan ama yüreği sevgi dolu kız çocuğu tüm baskılara karşın asla bu çirkin isteklerini kabul etmez. Bunun üzerine aile bireyleri çıkar yol olarak damat adayını evlerine davet edip gözleri önünde kızlarının bekaretini bozdururlarsa evlilik garanti olacağına karar verirler.

Yaş(ar)sızı evlerine davet ederler. Kızları odasında hiç birşeyden habersiz oyuncak bebekleriyle oynamaktadır. Birden odasının kapısı açılır insan görünümlü bir yaratık üzerine saldırır. Ne olduğunu anlayamadan oyuncak bebeklerini rastgele elinden alarak uzaklara fırlatır.Kızcağızın çığılıkları arasında giysilerini çıkaran adam küçük kıza tecavüzü büyük bir başarı ile gerçekleştirir. Odanın (gerdek)kapısında nöbet tutan anne, baba ve hala kızlarının bakireliğinin bozulmasından duydukları mutlulukla bir birlerine sarılıp sevinç çığlıkları atarlar. Oysa kızları odada acı içinde bağırmaktadır.Yaş(ar)sızla evlenmek zorundadır kızları artık.Namusları Yaş(arsız)a teslim edilmiştir. muratlarına ermişlerdir.

Müstakbel damada anne, baba ve hala tebriklerini sunarlar. İçeride kızları oyuncaklarını toplayıp onlara sıkı sıkıya sarılmış ağlamaktadır. Ama kimin umurunda. Çektiği acılarla başbaşadır oyuncaklarıyla. Kararlıdır çektiği acılara karşın sevmediği bir adamla asla evlenmeyecektir. Umut ve sevgi inadına kaybolmaz körpe yüreğinde. Dirençlidir, kararlıdır. Ölüm pahasına evlenmeyecektir sevmediği insanla.Yaş(arsız) büyük bir zarfer kazanmış komutan edasıyla evden ayrılır.

Yaşar derhal mahalle veya köyün kahvesine gider. Böbürlene böbürlene kıza nasıl tecavüz ettiğini anlatır. Anlatır ki bu kızla o mahallede ya da köyde hiç kimse evlenmesin. Dinleyenler suratına tükürmezler bu iğrenç adamın. defalarca anlattırırlar. Büyük bir zevkle anlatır sapkınlığını. Kızcağız bununla evlenmek zorunda kalsın ister.

Anne -baba bu iğrenç teklifi hangi çıkarları uğruna yaptılar bilemem. Bre ey vicdansız sen nasıl kıydın bu kız çocuğuna. Bir de kalkıp etrafındakilere büyük bir iş başarmış gibi övünç duyarak anlatabiliyorsun? Vicdanın sızlamadı mı?Varsa tabiki. Gerçi olmadığı belli ama.
Sen de hiç onur yok mu? Ya vicdan? Sen insan değil misin? Nasıl kabul ettin küçükkız çocuğuna tecavüzü.
Sen bir katilden farksızsın.. Genç bir kız çocuğunun geleceğini öldürdün. Umutlarını söndürdün.
Sen insan görünümlü bir yaratıksın.
Hayvanlar bile saatlerce kur yaparlar sevgilisinin gönlünü çalmak için. Hiç mi tanık olmadın. Acımasızca bir panter gibi saldırıp çocuk yaştaki bir kızın bakireliğini bozmaya nasıl kıydın. Başardın mı ? Neyi ?Nasıl çıkabileceksin insanların arasına.Nasıl bakabileceksin annenin, ablanın , halanın, kız kardeşinin yüzüne.

Namusu kadınların iki ayağı arasında görenler, hala ayıkmadınız mı?

Çağrım insanım diyenlere; imamlara, müezzinlere, öğretmenlere, kadın ve aileden sorumlu, eğitimden sorumlu, kültürden sorumlu, ülkemin yönetiminden sorumlulara, M.Ö 2008 den ne zaman M.S. 2008 yılına geçmeyecek miyiz?. Okullarda, camilerde ne zaman bu namus anlayışının (sözde gelenek) bir sapkınlık, bir ilkellik olduğu bilinci ne zaman verilecek. Mutlu musunuz? vicdanınız rahat mı? yok berdelmiş, yok gelenekmiş, yok mallar başkasına gitmesinmiş. Hepsi sizin olsun malınızda melanınızda. Bu kızların geleceğini karartmayınız.

Namusu kadınların iki ayakları arasında görenler daha kaç tane kadınımızın, genç kızımızın ölmesini bekleyeceksiniz.Bu rezillikler daha ne kadar yaşanacak. Tacizlere, tecavüzlere ne kadar daha seyirci kalacağız. Kızlarımız ne kadar daha psikolojik travmalar yaşayacak? Ruhları daha ne kadar örselenecek. Kaç kızımız daha intihar edecek. Umutları sönecek, gelecekleri kararacak.

Soruyorum şimdi kadınların namusu apış arasında ise; erkeklerin namusu... ?????

Var mı bir yanıtı olan.

HALA NAMUSU KADINLARIMIZIN İKİ AYAĞI ARASINDA GÖRENLERE
EVLENME YAŞINI 14'E DÜŞÜRMEYE ÇALIŞANLARA! HİTAF OLUNUR.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Demek aynı isyanı yaşayan çok kişiyiz. Ancak insanlarımız, din ve töre ile kandırılmaktan, sindirilmekten vazgeçmedikçe bu olaylar devam edecektir...Saygılar...

izmirli doksanyedi 
 14.11.2008 10:46
 

Yazdığınız herşeyin doğru olduğunu düşünüyorum. Az bile söylemişsiniz.Size yakışmayacak hiç birşey yazmamışsınız. Daha söylenecek o kadar çok şey var ki...Dilinize, yüreğinize sağlık

SINIR 
 07.11.2008 17:16
 

Ne kadar aşağılayıcı bir laf. Sadece erkekler değil, kadınlarda bunun peşinde. Erkeğinin namusu olduğunu düşünen kadın sayısına bir bakın.Ya da, sapık ruhlu erkekleri önemseyip te, aman erkekler görmesin diye saçının telini göstermeyen kadınlar. Önce kadın anlayacak, kimsenin namusu olmadığını, özgür olduğunu. Duyarlı birisiniz, tüm kadınlar adına teşekkür ederim yazınıza...

SINIR 
 07.11.2008 0:07
Cevap :
İsyan katsayılarım çok yükseldiği için biraz bana da yakışmayan sözcükler kullandığımın farkındayım ama firenlerim boşaldı. Bu sapıklıklardan, bu sapıklardan nasıl kurtulunmalı bilemiyorum. Bende isyan ediyorum. Saygılarımla.  07.11.2008 10:30
 

Cinsel dürtülerini kontrol edemeyen beyin korteksleri tamamlanamamış yaratıklar,insan bedenine girmiş insanımsı olarak ortalıkta geziyorlar,alınlarının ortasına tehlikelidir yazılmalı bence. Sevgi ve selamlar.

Şerife Mutlu 
 05.11.2008 20:51
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 221
Toplam yorum
: 1772
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1797
Kayıt tarihi
: 27.09.06
 
 

Evli bir kız çocuğu babasıyım. Yüksekokul mezunuyum. Bir kamu kurumunda çalışıyorum.16.03.2017 ta..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster