Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Kasım '13

 
Kategori
Siyaset
Okunma Sayısı
1636
 

Kızlı erkekli evler anketinden Başbakan'a uyarı çıktı!

Kızlı erkekli evler anketinden Başbakan'a uyarı çıktı!
 

kızlı erkekli evler anketi


Türkiyenin online kamuoyu yoklamaları yapan en büyük platformlarından www.secimanketi.tv sitesinde geçen haftanın bir numaralı gündem maddesi olan "Kızlı erkekli evler ve yurtlar" konusunda bir anket yapıldı. Ankete 2295 kişi katıldı. Oylamaya katılan kişi bir kez daha oy kullandırılmadı. İp koruması, blok ip koruması ve cokie koruması uygulanan ankette Başbakan Erdoğan'ı kızdıracak sonuçlar var.

Kızlı Erkekli Ev ve Yurtlar Denetlenmeli mi?  anketine katılanların % 53,94'ü 1238 kişi  kızlı erkekli evler ve yurtların kesinlikle denetlenmemesinden yana.
 
Evet kesinlikle denetlenmeli diyenler ise % 29,63'lük bir orana ulaştı.Bu seçeneği işaretleyen 680 kişi olurken, Denetlense ve denetlenmese iyi olur seçenekleri % 7 ve %6 oranlarında kaldı.
 
Oran her ne kadar denetlenmesine karşı çıkıldığını gösterse de benim şahsi fikrim Kesinlikle denetlenmeli. Ben de bir kız babası olarak, benden uzakta eğitimini sürdüren evladıma devletin de sahip çıkmasını ve onu korumasını isterim.
 
Oylama secimanketi.tv de hala sürüyor.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Eğer siz bir kız babası olarak evinin denetlenmesini istiyorsanız yazıklar olsun. Kızına o terbiyeyi, o ahlakı veremediyseniz zincire de vursanız nafile. Bir başbakanın ağzına alacağı veya alamayacağı şeyler vardır. Bu olayın kendisi tarafından dillendirilmesi de son derece yakışıksız ve ayıp oldu. Ne biz erkekler, ne de kadın ve kızlarımız edepsiz, hayasız, ahlaksızdır. Bu işler ahlak bekçiliği yaparak değil, ahlakı öğreterek, Allah'ı, İslamı öğreterek olur. Gerisi ise töhmet altında bırakmak demektir. Saygılarımla.

nazmi acar 
 01.12.2013 22:13
 

Siz korumazsanız başka kimse korumaz...Siz sahip çıkmazsanız başka kimse shaip çıkmaz ve çocuklarımız yeterli eğitimi kişiliği almaz , veremez isek işte o zaman çok düşünememiz çabalamamız lazım. Ev denetlemekte ne ? bunu hangi genç kabul eder bu yaşımda ben bile etmem.Selamlarımla.

Tülay EKER 
 29.11.2013 11:50
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 19
Toplam yorum
: 5
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 735
Kayıt tarihi
: 12.06.13
 
 

Kahramanmaraş'ta yaşayan Gaziantep doğumlu, gecekondu kökenli ve emekliyim. Gaziantep Lisesi'nden..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster